Wpis z mikrobloga

@xeorrro: Nie piecze mnie dupa, tylko taka jest prawda że gorszy syf jest w samsungu jako nakładka niż miui no chyba ze zmienili tą nakładkę. Ale i tak nadala wystarczy samsungowi pół roku żeby zaczął mulić :)
  • Odpowiedz
@polejboniewyrobie s9+, bateria wytrzymuje niemal tyle samo co w S10e.

SOT ~4h jest przy 50/50 wifi/lte, manualnej jasności i bez ograniczenia prędkość procesora.

One UI od Samsunga to w tej chwili diabelnie dopracowana i równie szybka nakładka graficzna. Polecam mocno flagowcw od Koreańców.
  • Odpowiedz
@partycja_ jestem użytkownikiem s10e od niecałego miesiąca, przesiadłem się z xiaomi redmi 4x. Obserwacje:
- b. dobra jakość wykonania
- b. ładne zdjęcia
- ładny ekran (zajmuje całą powierzchnię frontu)
- bateria trzyma dzień średnio intensywnego użytkowania - praktycznie codziennie wieczorem ładowanie
- głośniki ładnie grają
- nic nie przycinina, nie laguje
  • Odpowiedz
  • 0
Jutro przyjdzie do mnie Samsung, nie mogę się doczekać () najgorsze jest to że mam drugie zmiany, będę denerwować szefa całe 8h bawiąc się telefonem XD
  • Odpowiedz
@partycja_: Potwierdzam słowa @Krol_Dzielni jako osoba która miała Mi8 a ma teraz Samsunga A8 2018. Chociaż dużo tańszy to jestem bardziej zadowolony. Mogę znieść troszeczkę wolniejsze działanie i gorszej jakości zdjęcia w A8 ale to jak działa system w Xiaomi doprowadzało mnie do frustracji. Co z tego, że topowe podzespoły skoro oprogramowanie chińskiego wynalazku to błąd na błędzie, co chwilę coś nie działało jak trzeba.
Nie mam czasu na
  • Odpowiedz
  • 1
@marek_g dzięki za odpowiedź.

Miałam xiaomi jednego z pierwszych, chyba redmi 3. Był mega super ekstra, dopóki nie zepsuło się gniazdo ładowania, naprawili to zepsuł się dotyk, po naprawie głośnik, po kolejnej znowu dotyk padł. I mam jakiś uraz, mimo że mój niebieski ma xiaomi a moja mama nawet już drugiego, to ja się nie mogę przekonać.

Nie śpię bo sprawdzam śledzenie paczki dpd () jak tylko
partycja - @marekg dzięki za odpowiedź.

Miałam xiaomi jednego z pierwszych, chyba re...

źródło: comment_JkO7QIYlLnnAJwjhJ4ybp9ohWFSzgMgg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Worior możesz rozwnąć?

Póki co mam wahania między euforią, że mam miniaturowy kombajn, a myślami "olaboga, tyle pieniędzy na takie małe gówno" XD trochę boli mnie serce, że nie kupiłam tego mi 9t ze śmiesznym aparatem, ale potem wkładam sobie telefon do kieszeni na tyłku, idę na drugi koniec hali, robię sobie zdjęcia czego potrzebuję, chowam znowu telefon do kieszeni i nie boję się, że jest tak ogromny, że mi zaraz
  • Odpowiedz