Wpis z mikrobloga

Zaraz zwariuję, wybaczcie kolejny wpis telefonowe świry - brać #samsung s10e czy #xiaomi mi 9?
Nie mogę się zdecydować co lepsze ()
A telefon zmieniam co 4 lata i jeszcze nigdy nie miałam jakiegoś takiego wow flagowca, chcę najlepszy jaki mogę kupić do 2k (,)
#telefony #android
partycja_ - Zaraz zwariuję, wybaczcie kolejny wpis telefonowe świry - brać #samsung s...

źródło: comment_q5GSJhA6nP2m1u0pjSAjSSD6Sg5ps4vP.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@partycja_: sprawdź jeszcze w tych pieniazach Huawei p30 (nie lite, nie pro) oraz Meizu 16th lub Honor View 20 (nie pro). Z tych dwóch co zaproponowałeś oba są gówniane, ale jak już musisz to weź Samsunga
  • Odpowiedz
@partycja_: dbasz o telefon i wiesz że Ci nie upadnie to bierz samsunga. Jak masz problem z tym to nawet nie podchodź do samsunga bo pęknie od samego patrzenia. Amoledy są drogie w naprawach. oj drogie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@partycja_: w Samsungu bateria jest nędzna. Mam bezpośrednie porównanie s10 z mi 9t i nie wiem z czego wynika cena Samsunga - gdyby był za połowę swojej ceny to by się opłacało. Jedyny plus to rozmiar.
  • Odpowiedz
  • 1
@justkilling właśnie sprawdziłam, huawei kupowałam w lutym 2 lata temu. Samsung za 2 lata też mi się znudzi i wtedy wymienię znowu. Nie wiem o co mi chodziło z tymi czterema latami.
  • Odpowiedz
  • 0
@janek_m dziękuję za opinię, razem z telefonem idzie do mnie już spigen rugged armor :) na huawei miałam to przezroczyste i po roku kupiłam nowe takie samo, bo tak zżółkło że nie mogłam na nie patrzeć. Mam nadzieję że będę zadowolona z telefonu, dziś jak porównałam z moim i zobaczyłam że faktycznie to możliwe że jest mniejszy przy większym ekranie, chyba się zakochałam ¯_(ツ)_/¯ zobaczymy jak za kilka miesięcy będzie.
  • Odpowiedz