Wpis z mikrobloga

@przemianawdzika: mając niecałe 20 lat wydałem wszystkie oszczędności na kilkumiesięczne szlajanie się z plecakiem po świecie i taka "droga wycieczka" to była jedna z najlepszych decyzji w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nieugnesie: Azja południowo-wschodnia. Generalnie podrozowanie otwiera oczy i umysl - inaczej patrzy sie na wiele rzeczy. Teraz staram sie wyrwac przynajmniej raz do roku gdzies na 2-4 tygodnie z plecakiem, albo pod namiot, jednak to nie to samo kiedy nie musisz absolutnie liczyc sie z czasem.
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: będąc w technikum osiągnąłem pułap >5 tys. w miesiąc, tuż po maturce wybrałem się zwiedzać chiny na miesiąc.

Nieco ponad 2 lata później, jeżdżę nowym autem, udało mi się zarobić 20k w miesiac (50k w 4 ostatnie miesiące), od tej pomaturalnej "podróży życia" nie mam potrzeby na opuszczanie kraju, mogę się skupić na zarabianiu coraz większych pieniędzy.

Nie słuchajcie się debilnych wykopków xD Oszczędzanie to jedna z głupszych rzeczy,
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: Chłopie, kiedy masz zamiar wydawać hajs na głupoty i podejmować debilne decyzje? Jak będziesz miał 40 lat i dzieci nastoletnie? Właśnie teraz masz czas na to żeby kwestionować które decyzje są dobre a które nie, także jedź do Gruzji po bawarę i się nie zastanawiaj, nigdy później w życiu nie będziesz już tak wolny, niezależny i sprawny.
  • Odpowiedz