Wpis z mikrobloga

pieknie podsumowales moj ostatni akapit xD i gdzie ja napisalam, ze to najlepsza metoda?


W tym miejscu:
"bezstresowe wychowanie to wychowanie bez bicia i widac jak zdaje egzamin na ulicach, w sklepach i wszedzie gdzie takie gowniaki sie pojawiaja xD"

a no i "gosciu" naucz w takim razie psa sprzatac swoje zabawki i zeby nie wybiegal na ulice


@MangoZjem: No i co za problem? Serio, trzeba ci było przywalić za dzieciaka,
te z ktorych dziecko sobie nic nie robi i ma #!$%@? bo wygodniej mu wysluchac pogadanki i przytaknac, ze zrozumialo niz np. posprzatac swoj pokoj


@MangoZjem: tak. W takich wypadkach trzeba przylać dziecku, wtedy lepiej zrozumie. Lanie wspiera rozumienie i otwiera klapki w mózgu.
Jestem z pokolenia, gdzie wychowywano tak dzieci i jakoś nie widziałam tego wspaniałego efektu, część z tych ludzi siedzi teraz zagranicą, uciekając przed wymiarem sprawiedliwości.
"bezstresowe wychowanie to wychowanie bez bicia i widac jak zdaje egzamin na ulicach, w sklepach i wszedzie gdzie takie gowniaki sie pojawiaja xD"


@edek-ecki: no tak bo albo sie nie daje klapsow wcale albo tylko klapsy. nie ma nic pomiedzy xD wez sie ogarnij.

Serio, trzeba ci było przywalić za dzieciaka, żebyś podstawowe rzeczy ogarnął?


@edek-ecki: tak i jak widze niektore dzieciaki to im tez trzeba xd

No i co
Jestem z pokolenia, gdzie wychowywano tak dzieci i jakoś nie widziałam tego wspaniałego efektu, część z tych ludzi siedzi teraz zagranicą, uciekając przed wymiarem sprawiedliwości.


@asique: tez jestem z tego pokolenia i nie znam nikogo kto ucieka przed wymiarem sprawiedliwosci lol xD co to za argument xD

takich wypadkach trzeba przylać dziecku, wtedy lepiej zrozumie.


@asique: no zrozumie, ze jak nie posprzata/wybiegnie na ulice/cokolwiek to dostanie lanie. a lania nikt
@edek-ecki: no tak bo albo sie nie daje klapsow wcale albo tylko klapsy. nie ma nic pomiedzy xD wez sie ogarnij.


Albo się dziecko bije, albo się go nie bije, czego tu nie rozumiesz?

Serio, trzeba ci było przywalić za dzieciaka, żebyś podstawowe rzeczy ogarnął?

@edek-ecki: tak i jak widze niektore dzieciaki to im tez trzeba xd


Jak widać patologię można odziedziczyć. To, że nie widzisz drogi nie znaczy, że
Albo się dziecko bije, albo się go nie bije, czego tu nie rozumiesz?


@edek-ecki: lol ta retoryka wszystko mozna sprowadzic do dwoch wyborow xD

Jak widać patologię można odziedziczyć.

bili cię po głowie, że nie rozumiesz prostych rzeczy?


@edek-ecki: uuu osobiste wycieczki. po to, by pozniej pisac o braniu mnie na serio xD to Twoje jedyne argumenty? ad personam #!$%@? sie o xd?

Wymóg jest po to, bo nie każdy
@edek-ecki: lol ta retoryka wszystko mozna sprowadzic do dwoch wyborow xD


To są "dwa wybory": bijesz, albo nie bijesz.

@edek-ecki: uuu osobiste wycieczki. po to, by pozniej pisac o braniu mnie na serio xD to Twoje jedyne argumenty? ad personam #!$%@? sie o xd?


Argumenty miałeś wcześniej. Nie jesteś w stanie ich ogarnąć, to czego jeszcze chcesz? Do "xD" się "przyjebuję", bo to taka emotka, którą daje się po tekście