Wpis z mikrobloga

Lewactwo z wypoku wciaz zaskakuje, nie ma to jak porownac ciaze do nowotwora bo nowotwor tez boli i nie jest przyjemny wiec to musi byc choroba. Ja mysle, ze lewaki z wypoku powinni napisac petycje do WHO zeby wpisac ciaze jako chorobe, chocby z samego powodu ze sa dyskryminowani bo wiekszosc ludzi nie uwaza bynajmniej zeby to byla choroba.
#bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #aborcja #ciaza #konfederacja
ziemba1 - Lewactwo z wypoku wciaz zaskakuje, nie ma to jak porownac ciaze do nowotwor...

źródło: comment_xCb17USlyrQUPxuB6j2Bm4OFsYXiSfSe.jpg

Pobierz
  • 26
@ziemba1 analogia w sumie między ciąża spowodowana brakiem zabezpieczenia i paleniem jest taka, że jedno i drugie wynika z zaniedbania własnego bezpieczeństwa, czyli w sumie głupoty. Myślę, że właśnie dlatego został wskazany konkretnie rak płuc, a nie np szyjki macicy, bo ten pierwszy jest wybitnie zdobywany na własne życzenie.

Co do tego czy ciąża to choroba - sama wielokrotnie mówiłam żeby baby nie przesadzały i nie udawały obłożnie chorych, aż sama zaszlam
@Lipathor to już chyba tylko z głębokiej patologii, sama jestem ze wsi i szybko na wdż dowiedzieliśmy się, jak należy się chronić przed ciąża, każda gazetka typu bravo miała czasem takie artykuły publikowane. Więc myślę że jednak chodzi o to, że patolka myśli "raz się żyje hehe", a nie że nie wie o istnieniu prezerwatyw i do czego służą.
@Croce: Szkoda tylko, że to beznadziejne porównanie.

A nawet jeśli je zaliczymy, to i tak powiedziałbym ofierze raka płuc, że trzeba było tyle nie palić - jeżeli byłoby jasne że palenie jest bezpośrednią przyczyną. Tak samo bym powiedział dziewczynie, która zaszła w ciążę przez przypadek po tym jak ruchała się na prawo i lewo bez zabezpieczeń, że trzeba było być bardziej uważnym.

Mimo wszystko nie broniłbym jej zabiegu, uważam że
Szkoda tylko, że to beznadziejne porównanie


@FoolyKewly: To jest odpowiedź na coś, czego na screenach nie widać, więc ciężko powiedzieć na podstawie tego, co przedstawia autor wątku, na ile analogia jest zasadna. W dyskusji o aborcji argumenty z konsekwencji można sformułować różne, i przy niektórych taka odpowiedź jest całkiem w porządku.

Mimo wszystko nie broniłbym jej zabiegu


@FoolyKewly: Wszystko fajnie, ale wypowiedzi na screenie sugerują, że to jest odpowiedź na
@ziemba1 no i w czym problem? W obu przypadkach, zależnie od sytuacji obie te rzeczy mogą zniszczyć człowiekowi życie. Więc porównanie jest pod pewnymi względami trafne, zależy jak patrzeć. Jak rośnie ci w ciele niechciany zlepek komórek to się pozbywasz jak najszybciej żeby nie zniszczył ci życia. Więc czemu ludzie nie mogą decydować za siebie? I nie nie jestem lewakiem ale uważam że aborcja powinna być legalna.