Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1879
Z ciekawości obczaiłem jakiś program "Tata w tarapatach" gdzie madki Polki zostawiają mężów na kilka dni samych z dziećmi i domem. Potem siedzą cztery lochy i mają bekę z tego jak faceci sobie radzą (a radzą sobie lepiej lub gorzej, generalnie nie jest źle) To ja proponuję, żeby teraz zatrudnić owe panie w zakładach, gdzie pracują panowie i usadzić kilku gości przy piwku i oglądac jak małżonki sobie radzą. Tej żenady długo nie rozchodzę...co ma na celu taki program? #cringe ##!$%@? #kiciochpyta
kurlapejter - Z ciekawości obczaiłem jakiś program "Tata w tarapatach" gdzie madki Po...

źródło: comment_AZQZCbMbZiGrsIYpaQj2unc4zq40bFMP.jpg

Pobierz
  • 119
@kurlapejter: Wielu facetów jest samych sobie winnych.

Dzisiaj kuzyn mi opowiada o swoim znajomym, którego baba nie pracuje "bo wychowuje dzieci". No ok, jak są małe, zrozumiałe. Tyle, że chłop tyra po nockach 12 godzinne zmiany, przychodzi do domu i obiadu nigdy nie ma bo ona nie potrafi ugotować, jadą na jakiś słoikach ze sklepu, syf w chałupie i jeszcze na zakupy ma iść bo ona zmęczona bo cały dzień z
@kurlapejter ale jakie one dumne tam siedzą jakby normalnie Nobla przyznawali za układanie lumpów w szafie xD hihi bo on nie wie gdzie są rękawiczki bo ja robię porządki w szafach hihihi no nie znajdzie ich hohoho

I ogólnie te laski to takie pół-upasione karyny których jedynym osiągnięciem jest gówniak i porządek względny w domu, a ci goście to takie typy już nie seby ale jeszcze nie janusze, z obrzydliwymi brzuchami i
co ma na celu taki program?


@kurlapejter: w USA jest program bogacze i biedacy

bogacze i biedacy zamieniają się domami na kilka dni

i są takie sceny jak dzieci z biednej rodziny wchodzą do luksusowego apartamentu gdzie się wszystko błyszczy i od razu płacz i jęki... jak tu pięknie, ile pustych pokoi a ja nawet nie mam swojego łóżka

mi się żal robi tych rodzin... po co taką traumę dzieciom robić...
@Arachnofob: to samo ale z całymi rodzinami. No muszę powiedzieć, że przykro to się ogląda. Bogaci nie szanują pieniędzy i tyle. Wydają na byle gówna, byle pierdoły i gdzie popadnie. "Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że są takie ceny, bo nigdy na to nie zwracamy uwagi" to jest idealne zdanie, które można pokazać tym u góry co to podnoszą podatki i rozdają kasę podatników na lewo i prawo. Idę o zakład, że
@kurlapejter: dla kogoś kto miesięcznie ma kilkanaście k zł budżetu różnica w rozliczeniu miesięcznym rzędu 300-500zł to żadna różnica

a jak ktoś #!$%@? na minimalnej to 10% tej kwoty robi różnicę bo musi jakoś wygospodarować tę kwotę i nie ma z czego

chore... ja pochodzę z dość biednej rodziny i wychowałem się nie wykazując potrzeb bo i tak nie mógłbym ich zaspokoić... teraz na jednej fakturze mam tyle ile 10 lat