Wpis z mikrobloga

#filmweb wprowadził do serwisu oceny krytyków. Obok oceny filmu przez zwykłych użytkowników jest średnia ocen „krytyków”. Taki krytyk właśnie dał filmowi Psy - cześć pierwsza ocenę 1. Można tego filmu nie lubić, ale obiektywnie na jedynkę nie zasługuje. To są ci wlasnie krytycy. #kino #film
Pobierz
źródło: comment_3tKPd3qTDHdbtoNWF63hf5EhQnjllv2F.jpg
  • 89
@Jomahajomaso: Co z tego? Płacisz za oceny tych krytyków? Pewnie nic nie dostają za te recenzje, to może sobie pisać co chce. Absolutnie nic to nie zmieni, że jakiś film będzie miał ocene 7,5 zamiast 8, nic one nie znacza.
@Upadek: Przecież sam mówił w jakimś wywiadzie, że dużo trolowych zagrywek zostawia dla siebie ciesząc się z tego pod nosem nie potwierdzają i niezaprzeczająca czy to żart czy nie a ten jego filmweb to jeden wielki troll
@Jomahajomaso: dem to akurat gosc, ktory nie zna sie na kinie, a dopiero poznaje kino. On niedawno pewnie nie wiedzial kim jest ozu, tarr lub bartas nie wiem skad ci ludzie sie biora w tej zakladce jako krytycy.
@niochland:
O Mirku, zgadzam się z Tobą w 100%. Nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena filmu. Tak samo jak nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena płyty, obrazu czy powieści. Bo być nie może, bo jakość artystyczna dzieła jest w żaden sposób niemierzalna

@Jomahajomaso:
Przejrzałem sobie na szybko swoje oceny i np. dałem 2/10 "Prawu zemsty" (7,4 na IMDB) 3/10 "Pięknemu umysłowi" (8.2 IMDB) albo 2/10 "Titanicowi". I co
Nie rozumiem. Gość jest brany jako krytyk pod uwagę do średniej. Filmweb trolluje użytkowników?


@Jomahajomaso: też tego nie rozumiem. Tym bardziej, że na tym screenie obok z prawej widać kawałek zdjęcia Oleszczyka i oni obydwaj są brani jako krytycy, gdzie Dem to popularny youtuber a Oleszczyk chłop z doktoratem, filmoznawca, konsultant scenariuszowy, uznany na Świecie krytyk, wykłądowca UJ i człowiek który filmy zaczął oglądać i recenzować jak tylko zaczał czytać i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jomahajomaso: "bezmemowym świecie" xD
Co on #!$%@?? Memy nie sa jedynie wytworem internetu i nie są to ot śmieszne obrazki.
Ciężko mu wyobrazić sobie, ze rowniez kultowe teksty z książek, czy pozniej filmów Barei zostało memami? ..... XD