Wpis z mikrobloga

#filmweb wprowadził do serwisu oceny krytyków. Obok oceny filmu przez zwykłych użytkowników jest średnia ocen „krytyków”. Taki krytyk właśnie dał filmowi Psy - cześć pierwsza ocenę 1. Można tego filmu nie lubić, ale obiektywnie na jedynkę nie zasługuje. To są ci wlasnie krytycy. #kino #film
Jomahajomaso - #filmweb wprowadził do serwisu oceny krytyków. Obok oceny filmu przez ...

źródło: comment_3tKPd3qTDHdbtoNWF63hf5EhQnjllv2F.jpg

Pobierz
  • 89
@Hedage: Też myślę, że on trolluje, ale wydaje mi się że w takim wypadku to lekko niesmaczne. Właśnie po to są oceny profesjonalnych krytyków, żeby ktoś kto się nie interesuje kinem mógł się czegoś dowiedzieć od osoby którą darzy zaufaniem jako eksperta (no bo z jakiegoś powodu dostał te range krytyka na portalu). Psy mogą się subiektywnie nie podobać no ale na pewno nie zasługują na 1. To trolling na zasadzie
@Jomahajomaso: Jezeli chodzi o Wladce i reszte czesci. Hmm. Nie lubie Tolkiena. Szanuje bardzo za podwaliny gatunku fantasy. Ale nie trafial do mnie styl pisania. Natomiast film jest piekny. Nie ze jakis wybitny. Po prostu piekny. Krajobrazy, sceneria. Wszystko to co Tolkien opisuje rozwlekle i nudno. Tu jest w trzech ujeciach. To jest po prostu jedna wielka galeria sztuki. Jeden z niewielu filmow lepszych od ksiazki. Tak wiem ze to niepopularna
: Dębskiego #!$%@?ło niech on idzie dalej oglądać dramatyczne kino koreańskie, soory jak go lubię tak jedynka dla Psów to jakaś kpina, powiem krótko chyba sie z #!$%@? na rozum pozmainiał jeśli uważa, że te kultowe teksty to rodzaj memów. Zupełnie nie rozumie kontekstu tego filmu i w tym jest jego największa siła i kultowość.


@leftfinger: zesrałeś się już? XD

Dem tą oceną pokazał tylko to, na co chciał zwrócić uwagę-
Pomijając trollowanie Dema to pragnę zwrócić uwagę na jedno:

Jest różnica między 1-najgorszy film jaki widziałem a 3- do niczego, ale coś tam było ok.

@Jomahajomaso: no #!$%@? powiem ci, że jeśli chodzi o subiektywną ocenę to tak średnio
To czy to film na 1, czy na 10 to to i to jest SUBIEKTYWNE, a nie OBIEKTYWNE, bo mam wrażenie, że żadna recenzja nie jest OBIEKTYWNA. Nie wiem kto wpadł na
@Jomahajomaso: Ale się zesrałeś. Co cię boli? Że twój ulubiony film ma niską ocenę? Przecież jeśli lubisz dany film to przestaniesz go lubić bo ocena jest niska? Nie masz swojego zdania?