Wpis z mikrobloga

#filmweb wprowadził do serwisu oceny krytyków. Obok oceny filmu przez zwykłych użytkowników jest średnia ocen „krytyków”. Taki krytyk właśnie dał filmowi Psy - cześć pierwsza ocenę 1. Można tego filmu nie lubić, ale obiektywnie na jedynkę nie zasługuje. To są ci wlasnie krytycy. #kino #film
Pobierz
źródło: comment_3tKPd3qTDHdbtoNWF63hf5EhQnjllv2F.jpg
  • 89
@Jomahajomaso: #!$%@? i to Dębski! Myślałem, że ma więcej Rigczu. Sam też lubię dramaty i kino niezależne, ale polskie filmy z lat 90 tj Psy, Killer czy Chłopaki nie płaczą to legendy i w pewnym sensie majstersztyki. Ciekawe jak Dębski ocenia kino Tarantino
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jomahajomaso: Głupi jak but jesteś, nie ma żadnego powiązania słowa "obiektywnie" z "recenzja". Ja dla przykładu dałem 3 Breaking Bad, bo mi w ogóle nie podeszło. Czy to znaczy, że powinienem dać co najmniej 5 za obiektywne przecież zasługi dla telewizji?
nie jesteś brany pod uwagę przez filmweb jako krytyk


@Jomahajomaso: Widzisz, tylko to nie ma żadnego znaczenia. Bo krytyk to po prostu zawód, profesja. Ale i tak filmy ocenia tak samo jak każdy inny randomowy użytkownik filmweba - na podstawie swojego subiektywnego gustu. Jedyne co może ich różnić, to ewentualnie większa wiedza, znajomość kina, ilość obejrzanych filmów. Ale summa summarum o ocenie i tak decyduje indywidualny gust.