Wpis z mikrobloga

#filmweb wprowadził do serwisu oceny krytyków. Obok oceny filmu przez zwykłych użytkowników jest średnia ocen „krytyków”. Taki krytyk właśnie dał filmowi Psy - cześć pierwsza ocenę 1. Można tego filmu nie lubić, ale obiektywnie na jedynkę nie zasługuje. To są ci wlasnie krytycy. #kino #film
Jomahajomaso - #filmweb wprowadził do serwisu oceny krytyków. Obok oceny filmu przez ...

źródło: comment_3tKPd3qTDHdbtoNWF63hf5EhQnjllv2F.jpg

Pobierz
  • 89
@Hedage: Rzuciło mi się w oczy bo przeglądałem recenzje. Oczywiście, ze można ogladac wszystko jak leci. Ja mimo wszystko wole nie marnować swojego cennego czasu i zrobic chociaż odsiew na początku żeby nie zmarnować kilku wieczor na oglądanie dziadostwa bo jak wiadomo wiecej jest filmów gorszych nóż lepszych. Jeśli krytyk daje 1/10 psom to nie jest jak to ująłeś piękne,
Tylko żałosne.
@Jomahajomaso: Znaczy ja wierzę, że trolluje - ale tego nie wiem. On jako krytyk może trollować, a jednocześnie twierdzić, że nie trolluje, bo w końcu jest krytykiem i może faktycznie ma taką a nie inną opinię, widzi rzeczy, których inni nie widzą. Od tego też jest krytyk, żeby wyjść naprzeciw tłumowi, spojrzeć na film krytycznie, stąd "krytyk". Jeden krytyk przy kilkudziesięciu innych raczej nie wpłynie zbyt na ten Twój wstępny odsiew,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@Jomahajomaso: posłuchaj, bo chyba potrzebujesz lekcji jak używać opinii krytyków - Otóż oni też mają swoje gusta, i nie są obiektywni.

Powinieneś poszukać takiego recenzenta który podziela Twoje opinie. Taki Dębski nie jest dla ciebie - on rzeczywiście woli gruzińskie kino nieme. Masz inny od niego gust i tyle.

Poszukaj kolesia który ocenił Psy na 10 a potem popatrz dalej. A jak już znajdziesz takiego gościa to trzymaj go blisko swojego