Wpis z mikrobloga

#filmweb wprowadził do serwisu oceny krytyków. Obok oceny filmu przez zwykłych użytkowników jest średnia ocen „krytyków”. Taki krytyk właśnie dał filmowi Psy - cześć pierwsza ocenę 1. Można tego filmu nie lubić, ale obiektywnie na jedynkę nie zasługuje. To są ci wlasnie krytycy. #kino #film
Pobierz Jomahajomaso - #filmweb wprowadził do serwisu oceny krytyków. Obok oceny filmu przez ...
źródło: comment_3tKPd3qTDHdbtoNWF63hf5EhQnjllv2F.jpg
  • 89
@niochland: Obiektywnie nie zasługują na najgorsza możliwa notę. Jest to film sprawnie zrobiony i niezle nakręcony. @yakuz: Ten film nawet nie stoi koło mojego ulubionego. Mam swoje zdanie. Wyraziłem swoją dezaprobatę tym krytykiem, który jak tutaj ustaliliście ocenia dla jaj i trollingu. Jaki kraj tacy krytycy ¯_(ツ)_/¯
: posłuchaj, bo chyba potrzebujesz lekcji jak używać opinii krytyków - Otóż oni też mają swoje gusta, i nie są obiektywni.


@Wiosen: Jak dają ocenę 1/10 to są raczej niekompetentni i można spokojnie taką ocenę pominąć. Dość często podobne sprawy się mają z oceną 10/10
@Jomahajomaso: toż on "Katedrę" ocenił na jeden argumentując, że "Toy Story" wyglądało lepiej. Poza trollwymi ocenami to generalnie jak chcesz wiedzieć jak Dębski ocenia filmy to po prostu zajrzyj na Meta Critica, bo on po prostu z niego przepisuje xD.
@Aemeth:

na Meta Critica, bo on po prostu z niego przepisuje xD.

Dlatego na metacriticu jak chce poczytać nieprzychylną opinie to celuje w 3/10 lub 4/10. Oceny 0/10 i 1/10 to jest bzdura.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Jomahajomaso: @leftfinger: @DzonySiara: @nophp: Mamy rok 2020 a ludzie nadal wierzą w to co wypisuje/gada Dem xD przestałem go zupełnie brać na poważnie od momentu kiedy wrzucał na swoim kanale serie o tym jak dołączał do masonerii a ludzie łykali to jak pelikany xD mam taką teorię, że to jego polecanie irańskich dokumentów i tego typu filmów, to też jeden wielki trolling z jego strony ¯\_(ツ)_/¯
@Jomahajomaso: Krytycy to ogólnie mają wyjęte z dupy oceny filmów, które są zawsze diametralnie różne od ocen widzów. Mało tego krytycy to takie koło wzajemnej adoracji co lubi się dotykać końcówkami we własnym gronie i tak naprawdę nikt nie wie komu są potrzebni, kiedyś gdy komunikacja była utrudniona bez internetu to na ich opiniach opierały się gazety, telewizja, radio a następnie media mówiły takim szaraczkom jak my co warto oglądać a
Pobierz K.....a - @Jomahajomaso: Krytycy to ogólnie mają wyjęte z dupy oceny filmów, które są...
źródło: comment_MdQfrHAmc3DVXSLZBLHWU3o5spzmaxjr.jpg
@Upadek: Tu nie chodzi o to kto to jest bo ja go nie znam, ale o to ze takie oceny są zaliczane w poczet ocen krytyków na filmweb.@Uncy: mozesz dać nawet 0 jeśli potrafisz, mam to gdzieś dopóki nie wyświetlasz mi się jako krytyk filmowy.
@Jomahajomaso No bo Filmweb jakaś aktualizacje wprowadził i ogólnie jest nowy wygląd strony, ale tak na przyszłość to nigdy nie posługuj się opiniami tych krytyków, dobrym przykładem są krytycy z rotten tomatoes, których opinia potrafi się różnić o 180° od opinii użytkowników xD