Wpis z mikrobloga

Co niektóre #rozowepaski mają #!$%@? w głowie to dramat XD

Ziomek ustawił się z laską z #tinder już któryś raz, ale tym razem u niego na chacie. Stwierdził więc, że bolcowanie będzie gwarant. Kupił jakieś tam prosecco, które dama sama zasugerowała, ale też stwierdził, że tak na głodnego siedzieć nie będą, a pizzy nie wypada więc coś "ugotuje". Zdolności kulinarne ma na poziomie siedmiolatka więc kupił gotowe danie na patelnię, konkretnie ''makaron ze szpinakiem", dwie porcje, usmażył to, dodatkowo jakiegoś gotowego kebaba czy coś żeby więcej na talerzu było.

Do stołu podano. Zjedli. Ogólnie już po kolacji i lampce wina, panna niczego świadoma nie była. Jednak coś chciała wyrzucić do kosza i zobaczyła opakowanie właśnie po tym makaronie ze szpinakiem. Ja osobiście nic do takiego żarcia nie mam, bo na szybko czasami w markecie kupię, ale ona zrobiła mu awanturę, że ON CHCIAŁ JĄ OTRUĆ XD i poszła się wyrzygać do kibla XD

Wzięła kurtkę pod rękę i poszła, w #!$%@?. Typ bardziej rozbawiony jak załamany, no ale pewniaczek poszedł się hehe #!$%@?ć i to w nie takim sensie. Trochę mi go szkoda.

#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #gotujzwykopem
  • 26
@czarny_matt94: Jak otruć? Przeterminowane było? Następnym razem niech kupi naleśniki z serem w Biedrze - to moje główne pożywienie jak chcę dobić białko, a nie chce mi się nic robić. Polecam i pozdrawiam.

@jasonfly: A tam #!$%@? - jak było smaczne i normalnie zjadła, to w czym problem? Rozumiem, że Mistyczna Szkoła Spermiarzy uczy, że trzeba #!$%@? kaczkę w kawiorze podawać jakiemuś podlotkowi z Tindera, bo inaczej się nie jest
@Pantokrator: ja sie w ogole do jej reakcji nie odnosze, tylko do samego pomyslu zeby przyjmowac gosci jedzeniem z supermarketu. Szkoda, ze jeszcze krokietow z biedry nie zrobil i nie polal ketchupem.

@jasonfly: A tam #!$%@? - jak było smaczne i normalnie zjadła, to w czym problem? Rozumiem, że Mistyczna Szkoła Spermiarzy uczy, że trzeba #!$%@? kaczkę w kawiorze podawać jakiemuś podlotkowi z Tindera, bo inaczej się nie jest wystarczająco
@jasonfly: Teoretyzujesz. Jak jesteś pewnym siebie #!$%@?, to nie musisz robić kolacji przy świecach - wręcz przeciwnie - im mniej robisz na początku znajomości, tym bardziej doceni jak się rzeczywiście postarasz i zrobisz coś fajnego. Serio, kobiety nie lubią takich parówiarzy co się pytają po 10 razy czy jej nie zimno, czy przy seksie nie boli i czy jej nie przeszkadza, że kwiatki które przyniosłeś są żółte a nie fioletowe.
@jasonfly: No ok, czaję. Ja bym po prostu zapytał - "ej, chcesz coś #!$%@?ć na szybko?" i jakby chciała to git, zrobiłbym co uważam i zakaz narzekania, a jak nie to niech siedzi głodna. Kontaktów z kobietami naprawdę nie ma sensu komplikować bez potrzeby. Inna sprawa, że wypada potrafić gotować chociaż podstawowe rzeczy.
@czarny_matt94: głupia #!$%@? i tyle XD odnośnie tych komentarzy to powiem tylko ze #!$%@? jak nie ta to inna a wy sie teraz bedziecie produkować co podać a co nie XDDDDD kazda jest na swoj sposob #!$%@?ęta wiec bez sensu takie gadanie