Wpis z mikrobloga

Co niektóre #rozowepaski mają #!$%@? w głowie to dramat XD

Ziomek ustawił się z laską z #tinder już któryś raz, ale tym razem u niego na chacie. Stwierdził więc, że bolcowanie będzie gwarant. Kupił jakieś tam prosecco, które dama sama zasugerowała, ale też stwierdził, że tak na głodnego siedzieć nie będą, a pizzy nie wypada więc coś "ugotuje". Zdolności kulinarne ma na poziomie siedmiolatka więc kupił gotowe danie na patelnię, konkretnie ''makaron ze szpinakiem", dwie porcje, usmażył to, dodatkowo jakiegoś gotowego kebaba czy coś żeby więcej na talerzu było.

Do stołu podano. Zjedli. Ogólnie już po kolacji i lampce wina, panna niczego świadoma nie była. Jednak coś chciała wyrzucić do kosza i zobaczyła opakowanie właśnie po tym makaronie ze szpinakiem. Ja osobiście nic do takiego żarcia nie mam, bo na szybko czasami w markecie kupię, ale ona zrobiła mu awanturę, że ON CHCIAŁ JĄ OTRUĆ XD i poszła się wyrzygać do kibla XD

Wzięła kurtkę pod rękę i poszła, w #!$%@?. Typ bardziej rozbawiony jak załamany, no ale pewniaczek poszedł się hehe #!$%@?ć i to w nie takim sensie. Trochę mi go szkoda.

#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #gotujzwykopem
  • 26
  • Odpowiedz
@jasonfly: zgadzam się

raz #!$%@?łem lasce która zrobiła mi kanapkę
smakowało więc zapytałem jak robiła majonez (kanapka z majonezem). pytam ile jajek i ile musztardy, wiesz, normalne pytanie. ta się tylko na mnie popatrzyła i powiedział że nie wie, zaraz sprawdzi. miło mi się na serduszku zrobiło, bo ładna dziewczyna i widać że dużo gotuje bo nie pamięta. byłem pewny że chciała sprawdzić przepis. ale kanapka mi w gardle stanęła jak
  • Odpowiedz
  • 0
@puzonyyx ja na pierwsze danie rozowej zrobilem makaron z sosem pomidorowym z mielona wolowina. I to nie specjalnie dla niej, tylko zaprosolem na obiad bo nie chcialem zeby mi zostalo. Zjadla i byla zadowolona :D
  • Odpowiedz