Wpis z mikrobloga

@czuczupikczu: Wiem że nie faworyzuje, pokazuję tylko zasadę. Jak chcesz coś lepiej sprzedać, to tworzysz wersję dla kobiet. Nikt nie powiedział, że wersja bazowa musi być specjalnie męska. Może być zupełnie neutralna, to nie ma znaczenia. Przecież czarna maszynka do golenia też jest tylko maszynką.

W drugą stronę masz np. balsam do ciała, to jak chcesz więcej zarobić, pakujesz go w ciemne opakowanie z napisem "balsam do ciała for men", i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janeeyrie: W tej całej aferze nie chodzi o to, że jest osobna wersja z etykietą "for women", tylko, że stawia kobiety w roli osoby niedorozwiniętej, której trzeba pomóc oszustwem, żeby mogła wygrać. To jest jak dawanie dodatkowych punktów w rekrutacji na studia za płeć. Bodajże Politechnika Lubelska, przez przypadek tyle, co niepełnosprawnym.
@janeeyrie: na moją logikę to edycja dla kobiet zamiast hoteli powinna zawierać jakieś salony kosmetyczne/fryzjerskie/sklepy odzieżowe czy luksusowe spa - ale wtedy to dopiero by się działo 'sekiszm! pokazywanie, że dziewczynki interesują się tylko modą i wyglądem !!one'

z tym, że taka wersja nie powinna nikogo premiować w zależności od tego co ma w spodniach a bawić się mogą nią wszyscy - ja tam, jak byłem mały lubiłem bawić się z