Wpis z mikrobloga

@Soothsayer: w sumie to trzy minuty googla i widzę, że grę zjechano od strony prawej do lewej, feministki podniosły dokładnie ten sam wątek, który podniesiono na wypoku.

Także tak jak napisała koleżanja jayneerie to jest tylko kretyński marketing, ma który szybko zareagowano, zero rigczu, a wypoki się ekscytują
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: Idziesz do więzienia. Jak jesteś kobietą to na 1 turę. Jak mężczyzną - cwelą cie i odpadasz z gry. Majątek przekazujesz sprawiedliwie wszystkim kobietom. Inni mężczyźni też są przecweleni
  • Odpowiedz
@janeeyrie: ale Ty dalej nie rozumiesz podstawowej kwestii, balsam do ciala mozesz znalezc 'for men' jak i 'for women' a ta gre masz tylko 'for women' lub w wersji 'dla wszystkich'.


@czuczupikczu: Masz rację w samym założeniu, ale spójrz szerzej to zobaczysz że jak najbardziej @janeeyrie też ma rację.

Ktoś w firmie zalożył że jak rozłożą produkt na kobieta/mężczyzna to mu sprzedaż skoczy, #!$%@?ąc od poziomu głupoty to po co
  • Odpowiedz
@andnevis: > @MichasQGP zdradzę sekret z branży zabawek, #!$%@? się sprzedaje ( ͡º ͜ʖ͡º)

no akurat tu #!$%@? wiesz, pracowałem jako pomocnik księgowego w sklepie z zabawkami oraz opiekowałem się magazynem. Matdki kupują wszystko, najgorsze gówno, bo było pokazane na Insta u jakiejś blogerki lub aktorki.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: gdyby chodziło o sam marketing to w Polsce, według różnych badań i statystyk najlepiej sprzedawałoby się Monopoly Anty-LGBT Edition. Albo Monopoly PiS. Wtedy też by było wszystko bo przecież tylko celują w daną grupę hehe czarne różowe maszynki?
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: To jest #!$%@?, że wszędzie gdzie się spojrzy dookoła, to jest to zbudowane przez mężczyzn - budynki, kanalizacja, sieć wysokiego napięcia, drogi, chodniki itd. Nawet nie widziałem żeby kobiety kosiły miejskie trawniki, zawsze chłopy spalone na ciemny brąz w pocie czoła śmigają z kosiarkami ręcznymi. Kobiety imają się tylko przyjemnych i mało ryzykownych zajęć. Do każdego człowieka należy podejść indywidualnie, jednak statystyka pokazuje, że mało jest wartościowych dla społeczeństwa kobiet.
  • Odpowiedz
no akurat tu #!$%@? wiesz, pracowałem jako pomocnik księgowego w sklepie z zabawkami oraz opiekowałem się magazynem. Matdki kupują wszystko, najgorsze gówno, bo było pokazane na Insta u jakiejś blogerki lub aktorki.


@kryptomanix: zdania rabinów jak zwykle podzielone( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Aż sprawdziłem tą historię o wi-fi. Przypisuje się to kobiecie Hedy Hamarr urodzonej w 1914 roku.
Pracowała w trakcie wojny nad sygnałami radiowymi, ale ostatecznie jej prace nie przydały się do niczego z powodu ograniczeń technologicznych tamtych czasów.

Pierwsze działające wi-fi było zaprezentowane w 1997 roku, czyli w momencie gdy ona miała 83 lata. W tym wieku nie wiedziała jak działa komputer i co to jest internet.

Także to, że ona wynalazła
  • Odpowiedz