Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 299
@Defined: Zdajecie sobie sprawę z tego jak bardzo jest to dla niej krzywdzące? Jak na mnie w jej wieku a nawet do 18 r.ż patrzyły się jakieś obleśne typy po 20 r.ż, pisali obleśne rzeczy albo wychodzili na żywo z propozycjami to mi się rzygać chciało, autentycznie uciekałam i płakałam. To jest jeszcze dziecko i nieustanne traktowanie jej jako obiektu seksualnego jest kurde smutne i żenujące bo obciążacie ją psychicznie i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Daleki_Jones: Tak, jak miałam 16 lat to szczułam cycem. Idź się leczyć. Nie chciałam być atrakcyjna dla nikogo, a już na pewno nie dla mężczyzn starszych ode mnie o 3 i więcej lat. O to tu chodzi, a nie o to czy byli przystojni i bogaci czy nie. A poza tym jak ktoś robi takie obleśne obrazki i rzuca obleśne teksty to jest zbokiem i oblechem.
@NaopaK: Nie pytali czy
@Perkotka: #!$%@?, idź sobie ponarzekaj z męskimi hormonami i DNA, że faceci po wieku dojrzewania stają się coraz bardziej napaleni. A mnie #!$%@? to, że młode siksy się prowokacyjnie ubierają i mnie to podnieca, bez względu na to czy tego chcę czy nie. Narzekanie na to, że świat funkcjonuje w taki a nie inny sposób to lekki idiotyzm. Im wcześniej zaakceptujesz fakt, że większość ludzi to zwierzęta bez hamulców moralnych, tym