Wpis z mikrobloga

  • 418
Zalety kotków:
- są miękkie i milusie w dotyku
- są czyste, wspaniale dbają o higienę
- umieją korzystać z kuwety
- super mruczą
- nie hałasują bez powodu
- mają charakter, nie są naiwne
- są śliczne
- robią Ci fajny masaż ugniatając łapkami

Wady kotków:
- brak

Wady psów:
- śmierdzą
- ślinią się jak upośledzone, obśliniają Ci ręce, twarz i ubrania
- szczekają bez powodu
- warczą i zagryzają dzieci
- obsikują wszystko, trzeba zbierać po nich kupy bo ich nie zakopują
- trzeba wychodzić z nimi na spacery bo nie umieją korzystać z kuwety
- skaczą na Ciebie i drą Ci ubrania
- nie umieją się same umyć, trzeba kupować im szampony a niektórym robić strzyżenie

Zalety psów:
- ???
- brak

#koty #kitku #psy #zwierzaczki
jebola - Zalety kotków:
- są miękkie i milusie w dotyku 
- są czyste, wspaniale dbają...

źródło: comment_tXU83wDuWj7NLLYdD4h4BmR3wPWuN2PZ.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@jebola: Jak dla mnie jedyna kotów zaleta to ta, że jak się je rozjeżdża samochodem to nie niszczą zderzaka i halogenów. Kot w przeciwieństwie do lisa czy psa biega bardzo nisko ziemi, co sprawia, że jest bardzo wdzięcznym zwierzątkiem do rozjechania autem.
Inne zalety- brak
  • Odpowiedz
@jebola: wady subiektywne kotów:
- skaczą na stół gdy przyniesiesz jedzenie lub na Ciebie mimo że miskę mokrej karmy #!$%@?
- ostrzą pazury na meblach mimo drapaka w kącie
- Miauczą bez powodu
- potrafią zadrapać do krwi podczas zabawy
- Nie wyjdziesz z kotem na smyczy lub na dwór. Wyjazd z kotem nie wchodzi w grę.
- musisz sprzątać jego gówno zamiast otworzyć drzwi

I można tak wymieniać
  • Odpowiedz
@Ytarka: wiesz dlaczego kot śpi na Tobie? Bo emitujesz ciepło i nic więcej. To nie milusie zachowanie xd nasrane w głowie gorzej niż baba w sredniowieczu
  • Odpowiedz
@Kollo:
- Nie skaczą na stół, ani nie wyjadają ci z talerza, jeśli nie nauczysz ich (jak wszystkie inne zwierzęta), że takie zachowanie jest tolerowane i premiowane jedzeniem.
- Nie ostrzą pazurów na meblach, jeśli posiadasz odpowiedni drapak
- Fakt, zdarza się, że miauczą z prozaicznego powodu, ale zazwyczaj chodzi o zabawę/jedzenie/atencję i raczej powiedziałbym, że z mojego doświadczenia koty to ciche zwierzęta, zdarza się to rzadko
- Jeśli się z
  • Odpowiedz
@ElLama: kot dostaje po tyłku i tak wchodzi następnym razem... Odpowiedni drapak - to brzmi jak słowa handlowca. Mam drapak i jakoś gdzie ma bliżej kanapę/dywan to drapie. Ogólnie nie mam nic do kotów, ale takie idealizowanie ich jest śmieszne.

A i jeszcze jedno... Szczaja i srają do doniczek
  • Odpowiedz
@jebola: Wszystko się zgadza. A ludzie którzy mówią, ze kot śmierdzi albo że kuweta śmierdzi - nie wiem czym wy karmicie te koty, że tak wali? Bo jak się karmi dobrą karmą (Feringa, MAC's z tańszych) to kupa kota jest minimalna, sucha, śmierdzi tylko jak robi, po zakopaniu nie ma nawet śladu ani smrodu po niej. To samo siki. Koty to super czyściochy i nie ma opcji żeby kot bez powodu
  • Odpowiedz