Wpis z mikrobloga

  • 418
Zalety kotków:
- są miękkie i milusie w dotyku
- są czyste, wspaniale dbają o higienę
- umieją korzystać z kuwety
- super mruczą
- nie hałasują bez powodu
- mają charakter, nie są naiwne
- są śliczne
- robią Ci fajny masaż ugniatając łapkami

Wady kotków:
- brak

Wady psów:
- śmierdzą
- ślinią się jak upośledzone, obśliniają Ci ręce, twarz i ubrania
- szczekają bez powodu
- warczą i zagryzają dzieci
- obsikują wszystko, trzeba zbierać po nich kupy bo ich nie zakopują
- trzeba wychodzić z nimi na spacery bo nie umieją korzystać z kuwety
- skaczą na Ciebie i drą Ci ubrania
- nie umieją się same umyć, trzeba kupować im szampony a niektórym robić strzyżenie

Zalety psów:
- ???
- brak

#koty #kitku #psy #zwierzaczki
Pobierz
źródło: comment_tXU83wDuWj7NLLYdD4h4BmR3wPWuN2PZ.jpg
  • 75
@Kollo: Nie idealizuję, przedstawiam sprawę z mojej perspektywy. A odpowiedni drapak, miałem na myśli jedynie to, że jedne są użytkowane chętniej, inne mniej. Niezależnie od ceny. Jeden z moich kotów woli np ten wyższy, bo przy drapaniu strasznie się wyciąga, a drugi z kolei rzadko z niego korzysta, bo mu pasuje ten niższy.
Mi najbardziej chyba przeszkadza to, że potrafią organizować nocne bitwy i ganianko po mieszkaniu, co rzeczywiście przy zmęczeniu
@jebola: dodałbym że mają właściwości lecznicze. Za każdym razem jak byłem chory, to moje kotki przychodziły do mnie leżeć za plecami, które zazwyczaj mnie bolą przy chorobie i ich pomrukiwanie pomaga. I jeszcze ostatnio miałem nadwyrężoną stopę, masaże nie pomagały i bujałem się z bólem jakoś 2 tygodnie. Pojechałem do domu, kotek do mnie przyleciał, poleżał, pomruczał i w dwa dni ból ustąpił.
Wady kotów:
- roznoszą straszną, przewlekłą chorobę - odkocie zapalenie opon mózgowych. Objawia się nieswoiście: regularnym wrzucaniem generycznych zdjęć kota (w języku chorego: "kitku") na portal ze śmiesznymi obrazkami, bełkotliwą mową ("jeśli regularnie sprzątasz kuwetę to jest bezzapachowa"), wydawaniem na potrzeby kitku 3/4 dochodu, ignorowaniem tego że biega po świątecznym stole z żarciem jak Linkiewicz po oktagonie, infantylizacją i grażynizacją wypowiedzi (nawet w wieku 30+), przypisywaniem kitku ludzkich cech i
@jebola: najwieksza zaleta kota, ze nie zabiega o atencje caly czas i chodzi wlasnymi sciezkami. Do niczego go nie zmusisz a jak wyjdzie z domu to h*j wie kiedy wroci.
mam kota co rok temu wyszedl z domu w lipcu a wrocil po wakacjach wychudzony jak szczur, mialem najlepszego kota na ziemi, bal sie ludzi i zadko dawal sie glaskac ale jak sie dal to mruczal jak najety, mieszkam na obrzezach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mentalnieinny: wliczyć w koszta prowadzenia DG możesz wszystko, co było Ci niezbędne celem uzyskania przychodu. Nawet jeśli to nowe narty za 20k. Kwestia, ewentualnego oczywiście, wyjaśnienia tego przy kontroli z US.