Wpis z mikrobloga

#programowanie #programista15k #laptopy #zakupy #pomagajzwykopem

Jest taka sprawa że różowypasek pisze prace doktorancką, i jej laptop zaczyna padać ze starości (około 10lat). W związku z tym piszę do was drogie wykopki o pomoc w zakupie laptopa do 1000zł. Wiem że nie kupi się za to statku kosmicznego ale do pracy dla różowej i przeglądania stron powinno wystarczyć.
Proszę o wrzucanie propozycji laptopów do 1000zł z góry dziękuję. Pozdrawiam i miłego dnia.
  • 11
@Mogard: Szukaj polisingowych. Jest taki sklep AMSO który sprzedaje na tony takiego sprzętu. Na Allegro też sprzedają: https://allegro.pl/uzytkownik/AMSO-komputery?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-4-1127 Kupiłem u nich kilka sztuk (vat + gwarancja), spokojnie znajdzeisz jakiegoś Della, Lenovo czy inne HP.

Oni mają też fizyczne sklepy, można podejść obejrzeć sprawdzić czy nie "ubity". Jeżeli akumulator słaby to wymienią na trochę lepszy, można dokupić licencję win, zmienić dysk, dodać pamięci, etc... Bardzo polecam, nie maiłem z nimi nigdy problemów
via Android
  • 1
@biskup2k wszystkie dane z laptopa już dawno zgrane, a inne dane zgrywane na bieżąco, więc największa strata to może być 1 dzień pracy przy pracy gdyby laptop w trakcie padł.