Wpis z mikrobloga

@hubi-hubi: Uwielbiam przejmować wpisy i kiedy rozmowa jest o mnie, komentarze do mnie. Ach:))) Wystarczy jakiś z dupy komentarz i mam atencję, jak pstryknięcie palcem xD odpisz coś jeszcze przegrywie. Czekam na powiadomienie z wykopu <3
Ach miłość, to jak ją definiujemy wszystko zależy od tego jak podejdziemy do tematu. W przypadku psychologii, miłość jest zmienna, zależna od namiętności, zaangażowania i imtymności. Z czasem przechodzi przez różne etapy, od etapu zakochania, gdzie najbardziej nas interesuje fizyczność drugiej osoby, aż po etap przywiązania, zaufania, a kończąc na pustej miłości.
Można do tego tematu podejść od strony biologicznej. Tak jak wcześniej napisała @crazykokos: po zdjęciu całej romantycznej otoczki pozostanie
@hortu: Soczki w mózgu i tyle. Zakochać się można w kim się chce. Nie ma czegoś takiego jak ten jedyny. Jak się rozstanie to nawet najsilniejsza miłość minie. Generalnie w każdym można się zakochać, odkochać. Ważne żeby dobrze wybrać i tyle.
Ludzie co wierzą w jakieś wyższe uczucie, magiczne wyjątkowe to dla mnie to samo co dzieci wierzące w Mikołaja :)