Wpis z mikrobloga

Już od dłuższego czasu poza pojedynczymi wyjątkami nie czytam komentarzy i nie wchodzę w dyskusje na wykopie. Generalnie nie robię tego od czasu gdy zmarnowałen 40 minut na pisanie z typem który ogłosił że moje filmy są zakłamanymi manipulacjami a po licznych prośbach o przedstawienie argumentów innych niż "bo ja mam odmienną opinię" pokazał że artykuł w piśmie naukowym który podałem jako jedno ze źródeł, w swojej bibliografii miał link który był już nieaktywny.

Zdawałem sobie sprawę że była tu jakaś mała afera po tym jak wrzucałem znaleziska relacjonujące moją sprawę ze zniknięciem kanału na YouTube. Odpisałem kilka pojedynczych komentarzy w znaleziskach którze ewidentnie niezgodnie z prawdą zarzucały mi rzeczy które nie miały miejsca, ale ani nie czytałem wszystkiego co się wokół tego wydarzyło ani nie wchodziłem z nikim w szczególną dyskusję.

Dlatego tym bardziej się zdziwiłem że piszą do mnie ostatnio jakieś osoby zarzucające mi że sam ukryłem swój kanał żeby zrobić aferę na wykopie że mnie cenzurują i że nie chcę przedstawić dowodów że kanał faktycznie zniknął. Dlatego uprzejmie proszę, do posta załączam maila którym zgłosiłem ten problem do YouTube (uprzedzając pytania, tak to są sklejone screeny z rozmowy mailowej).

Co do zarzutów o "żalenia się o cenzurę" to pragnę przypomnieć, że w filmach którymi informowałem o problemie wyraźnie podkreślałem by NIE wyciągać pochopnych wniosków o cenzurze gdyż mogą być to po prostu problemy techniczne albo inny powód.
https://www.youtube.com/watch?v=pVKi2FvdjFQ

Po pobieżnym przejrzeniu pewnych komentarzy widzę też że powraca tu wątek jakobym miał "znać powód zniknięcia kanału, a i tak narzekać że YT nie chce podac mi informacji", na poparcie czego pokazuje się odpowiedć na mój wątek na forum pomocy YouTube: https://support.google.com/youtube/thread/21806249?hl=en
Jendak osobom stosującym ten zarzut umyka fakt, że odpowiedzi na tym forum udzielają inni UŻYTKOWNICY, a nie przedstawiciele YouTube oraz to że w kolejnym updacie sam poinformowałem o tym że na forum pomocy powiedziano mi że sprawa wygląda tak jakby ktoś włamał się na konto, ale support YT nie odpowiada na moje pytania czy mogą to potwierdzić.
https://youtu.be/uOfge-0mGbE?t=139

To samo dotyczy zarzutów jakobym nie miał ustawionego 2FA, pomimo tego że jeszcze przed nimi informowałem że oczywiście takowego używam.

Pozdrawiam i mam nadzieję że zaspokoiłem ciekawość.

#wojnaidei #afera #youtube

PS: Ten post ma raczej charakter oświadczenia i jeśli będzie pod nim kilkadziesią komentarzy to uprzedzam że też prawdopodobnie nie wszystkie przeczytam i nie odpiszę każdemu kto będzie coś ode mnie chciał. Zainteresowanych zapraszam do dyskusji między sobą.
wojna_idei - Już od dłuższego czasu poza pojedynczymi wyjątkami nie czytam komentarzy...

źródło: comment_K7uSHA3nKZ4r3CvO9nmG1Ht8Z48b3TNa.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zdawałem sobie sprawę że była tu jakaś mała afera po tym jak wrzucałem znaleziska relacjonujące moją sprawę ze zniknięciem kanału na YouTube. Odpisałem kilka pojedynczych komentarzy w znaleziskach którze ewidentnie niezgodnie z prawdą zarzucały mi rzeczy które nie miały miejsca, ale ani nie czytałem wszystkiego co się wokół tego wydarzyło ani nie wchodziłem z nikim w szczególną dyskusję.


@wojna_idei: Widzisz, wiem, że Twoje zasięgi są duże i monitorowanie wszystkich wzmianek
  • Odpowiedz
@wojna_idei: Nie wiem czy jest sens pisania takich wyjaśnień.

Neurotardy już stworzyły własną wersję wydarzeń i na siłę ją promują gdzie się da.

Nie jest to związane z próbą dojścia do prawdy tylko zwykłym hejtem jaki płynie w twoim kierunku. Hejtem podszytym lewacką ideologią.
Boją się Ciebie bo robisz i promujesz dobry rigiczowy content na którego zawistne lewactwo nie stać. No i jawnie występujesz pod własnym nazwiskiem co tylko doprowadza
  • Odpowiedz
jak dla mnie już i tak jesteś skreślony xD

Możesz sobie wrzucać co chcesz, ale nie będzie już tak jak kiedyś że instant główna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Print_Screen: A co będziecie masowo zakopywać bez zapoznania się z treścią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojna_idei: problemem było raczej bardziej to, ze twoi widzowie/fani, szczególnie ta tępota prawacka od razu pisała wszędzie, ze spisek itp. Przez to tak było to postrzegane.

A, że support yt jest gównem to wie cały świat, od stanów zaczynając.
  • Odpowiedz
@wojna_idei mireczku, nie przejmuj się debilami, robisz dobre materiały, quality content jak dla mnie ciekawie przedstawiasz poruszaną problematykę,taki powiew rozsądku w dzisiejszym oszalałym świecie. Nie poddawaj się, debile byli, są i będą ¯_(ツ)_/¯ a mądre rzeczy zawsze warto czynić, niektórzy twierdzą, że jeśli jest opór, to znaczy że idziesz w dobrą stronę.
  • Odpowiedz