Wpis z mikrobloga

W samolocie:
"Przepraszam czy mógłby pan zamienić się miejscem ponieważ lecimy we 3 i jesteśmy w różnych rzędach, a pan jest sam"

Za granicą: "Oczywiście nie ma problemu"

w Polce: "O ty #!$%@? MADKO 500+, dla bombelka miejsca nie masz? XDDD WIEŚNIARO - POLAKU - GRAŻYNKO BIGOS GOTUJ XD"

#truestory #pasta #patologiazewsi #patologiazmiasta ##!$%@?
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Strus: To nie wiem jak to działa, bo ja ostatnio lecialem z różową Rajanerem do Stansted to w dwie strony siedzieliśmy osobno. Może to zależy od sieci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miki4ever: nie twierdzę że pytanie o zmianę miejsca to rzadkość. Twierdzę że mimo zapytań ludzie w większości nie zgadzają się.

A tak z ciekawości, loty odbywasz prywatnie czy firma stawia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miki4ever: ah no chyba że tak. Głównie latam w celach wypoczynkowych, ale czasem służbowo i nikt mi tego nie pokrywa :)

W pytaniu może nie jest nic złego, jednak op twierdzi że idiotyzmem jest odmówić i robić inne o to pytanie. Dlatego też napisałem takie a nie inne komentarze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miki4ever: wybacz, zamotałem się w odpowiedzi. Często jest się skupić na wykopie i pracować jednocześnie.

Op twierdzi że za granicą się wszyscy zgadzają na zmianę miejsca, a w Polsce jest to postrzegane jako idiotyzm. Stąd też napisalem taki a nie inny komentarz na ten temat
  • Odpowiedz
@misiek735: No to bzdura.

W oryginalnym wpisie koleś wyśmiewał osobę pytająca, wyzywał od madek itd. Dla mnie to nienormalne, jak ktoś chce, niech pyta, nie widze w tym nic dziwnego, natomiast w 99% przypadkach mało kto się zgadza na wymianę. Głównie latam po USA, wiem mogę mieć tez inny punkt widzenia, ale wątpię żeby gdzie indziej było inaczej.
  • Odpowiedz
@miki4ever: @ModelCocomo: Też bym sie nie zgodził - Jak się dopłaca pieniądze dla dodatkowej wygody to sorry, ale to czy się zamienie to moja czysta dobroć i nikt nie powinien potem na mnie patrzeć morderczym wzrokiem czy naganiać ponownie.
  • Odpowiedz
@nikita1: Ale co nieprawda? Nie napisałem, że wybierasz miejsca za darmo, tylko że jak kupujesz dwa na jednym bilecie to z dużym prawdopodbieństem posadzi was obok siebie. Miałem tak na 7 (słownie: siedmiu) lotach kupionych w okresie jednego miesiąca, każdy w innej linii lotniczej, z czego dwa interkontynentalne trwające po 12 godzin.

Być może szczegółem jest to, że kupowałem je kilka miesięcy wcześniej.
  • Odpowiedz
@crest: porownujesz zdarzenie losowe (usterka) do czegos na co mam wplyw (place za miejsce, ktore chce albo trafiam w dowolne miejsce bez placenia i moge miec jedynienpretensje do siebie o to) - seems legit xD
  • Odpowiedz
@stormkiss ale skąd wiesz dlaczego nie kupili biletów razem? Może właśnie mieli jakieś zdarzenie losowe i koniecznie musieli lecieć, a na ostatnią chwilę kupili bilety. Pamiętaj dobrze zaplanować niedzielę i każdy lot najlepiej rok do przodu ( ͡ ͜ʖ ͡) seems legit XD Ta pasta doskonale odzwierciedla buractwo niektórych osób XD
  • Odpowiedz