Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@ModelCocomo:

Przepraszam czy mógłby pan zamienić się miejscem ponieważ lecimy we 3 i jesteśmy w różnych rzędach, a pan jest sam


Pierwsza opcja: Właśnie z tego powodu że lecę sam w tym rzędzie nie mam zamiaru zmieniać miejsca bo mam wolne fotele po moich dwóch stronach, i na jednym mogę położyć jedną torbę, a na drugim drugą torbę. No i mam więcej miejsca na nogi. W związku z tymi faktami nie
@ModelCocomo: ostatnio jak leciałem z kumplem, obok mnie było jedno z ostatnich wolnych miejsc samolocie, ucieszyłem sie gdyż bolały mnie plecy i wolne miejsce obok w gówno liniach przy trzy godzinnym locie w tym momencie było na wagę złota. Niestety po paru minutach zauważyłem wygłodniały wzrok jakiejś babki siedzącej w rzędzie obok, postanowiłem zastosować metodę "udawaj że śpisz" ale po jakimś czasie i tak zerknąłem sprawdzić czy dalej babka wlepia we
@thomasoskaarj: Tu bardziej chodzi o sytuację gdzie miejscówka nie jest wykupiona, a przydzielona losowo.

Współczuję osobom z waszego otoczenia. Odrobina zyczliwosci/uprzejmości nic nie kosztuje (oczywiście w przypadku gdy za miejscówkę nie dopłacaliśmy, albo jak się ma przyjemne miejsce - np przy oknie).

Oczywiście może być sytuacja cebulacka - podróż rodzina bez rezerwacji miejsc, bo taniej.

Jeżeli leciałbym sam i nie miałbym miejscówki przy oknie (lubię popatrzeć na krajobraz przy starcie/ładowaniu) to