Wpis z mikrobloga

  • 14
@krytyk__wartosciujacy

zawsze możesz grzecznie odmówić, tłumacząc, że taka zamiana miejsc utrudni identyfikację zwłok ( ͡° ͜ʖ ͡°)


pewnie ze możesz. gorzej jak potem płaczesz o tym w Internecie ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@ModelCocomo:

Przepraszam czy mógłby pan zamienić się miejscem ponieważ lecimy we 3 i jesteśmy w różnych rzędach, a pan jest sam


Pierwsza opcja: Właśnie z tego powodu że lecę sam w tym rzędzie nie mam zamiaru zmieniać miejsca bo mam wolne fotele po moich dwóch stronach, i na jednym mogę położyć jedną torbę, a na drugim drugą torbę. No i mam więcej miejsca na nogi. W związku z tymi faktami nie przesiądę
  • Odpowiedz
@stormkiss: Ja pamiętam jak kiedyś w pociągu dwie laski się oburzyły, bo nie chciałem się z nimi zamienić, (Miały miejsca w osobnych rzędach)
No spoko tylko ja specjalnie dopłacałem ekstra kilkadziesiąt złotych do miejsca przy oknie i miały pretensje, że nie chce się zamienić za jakieś #!$%@? miejsce przy przejściu xD
  • Odpowiedz
@ModelCocomo: w sumie ciekawe czy takie samo podejście byłoby gdyby leciało po prostu małżeństwo i chciało obok siebie siedzieć albo dwóch kumpli tudzież przyjaciółek:) Ale bombelek to trzeba jechać
  • Odpowiedz
@ModelCocomo: ostatnio jak leciałem z kumplem, obok mnie było jedno z ostatnich wolnych miejsc samolocie, ucieszyłem sie gdyż bolały mnie plecy i wolne miejsce obok w gówno liniach przy trzy godzinnym locie w tym momencie było na wagę złota. Niestety po paru minutach zauważyłem wygłodniały wzrok jakiejś babki siedzącej w rzędzie obok, postanowiłem zastosować metodę "udawaj że śpisz" ale po jakimś czasie i tak zerknąłem sprawdzić czy dalej babka wlepia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@ModelCocomo: Porypane jest to, że jak kupujesz dwa bilety to system losowo nie przydzieli Ci tych miejsc obok siebie tylko rozrzuci je po samolocie, a mógłby obok. Czemu? Żebyś zapłacił za to dodatkowo. Niektórzy lubią być ruchani na kasę i dają się łatwo manipulować. Jeszcze taki jeden z drugim, napisze, że trzeba było zapłacić.
  • Odpowiedz
Właśnie z tego powodu że lecę sam w tym rzędzie nie mam zamiaru zmieniać miejsca bo mam wolne fotele po moich dwóch stronach


@misiek735: no ale wykupił cały rząd czy tylko jedno miejsce z losowania dostał po środku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thomasoskaarj: Tu bardziej chodzi o sytuację gdzie miejscówka nie jest wykupiona, a przydzielona losowo.

Współczuję osobom z waszego otoczenia. Odrobina zyczliwosci/uprzejmości nic nie kosztuje (oczywiście w przypadku gdy za miejscówkę nie dopłacaliśmy, albo jak się ma przyjemne miejsce - np przy oknie).

Oczywiście może być sytuacja cebulacka - podróż rodzina bez rezerwacji miejsc, bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dolan: jego szczęście. Tak samo Ty byś z tego korzystał, jak i ja. W coraz to nowszych samolotach jest coraz mniej miejsca, więc robi się wszystko aby polepszyć swój własny komfort jak tylko się da.
  • Odpowiedz