Wpis z mikrobloga

@sinbad_: Przed wyciskaniem - 50-60% maxa w OHP na sztangę, chwyt rwaniowy i przez minutę trzymać to nad głową, do tego 2-3 serie cuban pressów i czuję się strasznie pewnie
  • Odpowiedz
@sinbad_:

2 lata się rollowałem jak rezus, aktywowałem 15-30 minut. Od 2 lat totalnie nic. Nie widzę jakiejkolwiek różnicy. Robię serie wstępne czasem od spontanicznego na to co będę trenował lub 30 sekund się przerolluje.
  • Odpowiedz
@sinbad_: Na wyciskanie: ściąganie nachwytem 3-4x15-25, rotacja zewnętrzna 3-4x15-25, wyprosty na triceps 3-4x15-25
Martwy/siad: Uginanie nóg na maszynie 3-4x15-25, wyprosty na rzymskiej 3-4x10-15, glute bridge jednonóż 3-4x10-15
  • Odpowiedz
@sinbad_: po dwie lekkie serie na całą górę ciała czyli plecy (najszersze), łapy, barki, klata itd, dwie serie na rotatory, rozciąganie gumy do spięcia łopatek. Potem odpoczynek całkowity przez 2 min i jazda z seriami wstępnymi
  • Odpowiedz
@bdm_bq: Jak masz swój schemat to już to wszystko ogarniasz. "każdy ma swoje" jednak ja rozgrzewam się bez rollera bo nie umiem xd kiedyś tam pare razy próbowałem coby się poluzować, ale nie ogarniałem pozycji jak to się ułożyć na tym i w ogóle. No i tak leży za łóżkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz