Wpis z mikrobloga

@DulGukat: @Lapidarny #!$%@? o szopenie ¯\_(ツ)_/¯

Wątpię żeby wykopki które mają już dość tych wiewiórek czy innych #!$%@?ących reklam kupiły coś kiedykolwiek w Media Expert. Albo podświadomie weszły do tego sklepu bo "reklama i tak na nich działa". Ja omijam z daleka i postanowiłem że nic u nich nie kupię.

I z każdą reklamą emitowaną w radiu utwierdzam się w tym przekonaniu. Mało jest osób które nie korzystają z TV, radia,
Wątpię żeby wykopki które mają już dość tych wiewiórek czy innych #!$%@?ących reklam kupiły coś kiedykolwiek w Media Expert. Albo podświadomie weszły do tego sklepu bo "reklama i tak na nich działa". Ja omijam z daleka i postanowiłem że nic u nich nie kupię.


@jedzczarnekoty: a ja mimo iż wyznaję zasadę " nie karmić potwora" niestety regularnie coś od nich podkupuję bo na wiele sprzętów oni mają wyłączność, do tego zakupy
@Lapidarny @DulGukat Tak jak wspomniał kolega @jedzczarnekoty #!$%@? o szopenie. To nie jest szołbiznes, że nie ważne jak, ważne żeby gadali. Mnie #!$%@?ły te reklamy na tyle, że Media Expert źle mi się kojarzy i jak będę wyposażał dom to nawet jakbym znalazł te same ceny u nich co u konkurencji to wybiorę konkurencję.
Edit: chociaż zdaje sobie sprawę, że dla ludzi, którzy słuchają radia sporadycznie i nie korzystają z wyszukiwarek cenowych,
a wy dalej nie pozwalacie o tym zapomnieć, nie wiarygodne... Nie mam TV a wiem o tej reklamie tylko dzięki Wykopowi


@Lapidarny: A ty co, pierwszy dzien na wykopie? Poczekaj za niedlugo ktos wklei posta z tym kolesiem co rozcial sobie ryj jak Popek z podpisem 'A ciekawe kto tego jeszcze pamieta'.