Wpis z mikrobloga

@wsciekly_padalec: @korpoRator: Niestety nie jestescie madrzejsi od poteznych domow mediowych i prawdziwych specjalistow od marketingu wiec - tak, te reklamy dzialaja. To ze kilku wykopkow powie ze nic nie kupi to ME juz sobie liczy 21,37 zl straty. Reklamy z Lisowska tez byly hejtowane i #!$%@?. ME rekordy sprzedazy xD. Nie probujcie byc madrzejsi od ludzi ktorzy wydaja dziesiatki milion monet na wzrost sprzedazy. To nie sa debile.
  • Odpowiedz
@nie_programista_20k Nie twierdzę, że są debilami, bo nikt głupi nie #!$%@?łby celowo takiej masy ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaznaczam tylko, że fakt, że tyle osób kojarzy teraz ME przez irytujące reklamy, nie oznacza koniecznie pozytywnego rozgłosu. Nie trzeba być specjalnie mądrym, by to zauważyć xD
  • Odpowiedz
@bobson92: Sam nie słyszałem o tej reklamie, tylko na wykopie.. do wczoraj xD Byłem odwiedzić kuzynke, która zaprosiła na obiad rodzinny no i ze 4 razy ta reklama była puszczona, w tym 2 razy w odstapie 3-4 minut xD Osobiscie mnie w ogole nie wkurzyła, ale kto wie co by było za setnym i kolejnym razem xD
  • Odpowiedz