Wpis z mikrobloga

@bobson92: to są kapitalne reklamy. Nie mam tv a od miesiąca widzę to wszędzie. Przez takich jak wy robią takie reklamy bo banda debili rozsieje to tam, gdzie marketingowcy nie mogą trafić.
  • Odpowiedz
Wątpię żeby wykopki które mają już dość tych wiewiórek czy innych #!$%@?ących reklam kupiły coś kiedykolwiek w Media Expert. Albo podświadomie weszły do tego sklepu bo "reklama i tak na nich działa". Ja omijam z daleka i postanowiłem że nic u nich nie kupię.


@jedzczarnekoty: Wątpię, żeby ktokolwiek zdrowo myślący przejmował się reklamą. Jeśli coś jest w MediaExpert najtaniej, to tam kupi.
  • Odpowiedz
a wy dalej nie pozwalacie o tym zapomnieć, nie wiarygodne... Nie mam TV a wiem o tej reklamie tylko dzięki Wykopowi

Marketingowcy muszą być Wam wdzięczni


@Lapidarny: za każdym #!$%@? razem. to samo z patusami ze strimów czy godlewskimi było
  • Odpowiedz
za każdym #!$%@? razem. to samo z patusami ze strimów czy godlewskimi było


@sebawo: w sensie że wykopki i ludzie to plusują, piszą o tym itd a te osoby tylko na to liczą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fajną darmową promocję im robicie xD


@Ranger: jeszcze ktoś nad tym siedzi i te obrazki ZA DARMO tworzy xd Nie zdziwiłbym się gdyby to sama agencja miała ludzi od robienia takich rzeczy na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz