Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Są jakieś dobre exclusivy na #ps4 oprócz tych, które wypisałem na dole? Kupiłem specjalnie konsolę żeby pograć w te exy, bo ludzie gadali że tyle tego jest. A tu miesiąc minął i nie ma w co grać - większość przeszedłem, niektóre nudne jak flaki z olejem. Gry które mnie interesowały i wyszły na obie platformy kupiłem wcześniej na xboxa, dlatego szukam tylko exclusivów.

Gry, które posiadam na #ps4:
-death stranding (dostałem gratis do konsoli, nie wiem czy to exclusive)
-horizon zero dawn complete edition
-the last od US remastered
-wszystkie najnowsze uncharted
-god of war
-spider-man

#playstation
  • 36
@Deska_o0: przeciez ci pisze ze completionist postawki to 32,5h okolo, pierwszy dodatek to dodatkowe 3,5h, reszta, tzn pozostale 3, tez sa podobne objetosciowo, no to wersja GOTY niech starczy zalozmy optymistycznie na 50h przy wbiciu 100%, a gdzie drugie tyle?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: Spidermana przeszedłem w całości. To Ty się uczepiłeś o ten czas gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tylko napisałem we wpisie, że ludzie wychwalają PS4 ze względu na mnóstwo exów, a w rzeczywistości się okazuje że te lepsze można na palcach policzyć.
@Pouty: to ty napisałeś 7 gier i że przeszedłeś je wszystkie w miesiąc więc wytykam twoje brednie. Dostałeś spis prawie 30 z czego 10 jest świetne a kolejna 10 bardzo dobra