Wpis z mikrobloga

Koleżanka chce kupić laptop i upiera się że musi to być Dell bo tak jej kolega z branży IT doradził. Ja natomiast powiedziałam jej że nie są to prestiżowe laptopy (w jej zawodzie prezencja i prestiż ma duże znaczenie biznesowe), powiedziałam że kupują je biedaki, szczególnie widać po cenach używanych komputerów i jak ktoś chce tanio to kupuje właśnie takiego Della. Nie znam się parametrach ale widzę jak są wykonane ich laptopy, mam tu na myśli nowe modele - błyszczący plastik, no nie wygląda to najlepiej. Poleciłam jej Apple bo i tak będzie tylko odbierała maile + praca w Excelu.

Czy możecie potwierdzić kto ma rację? #komputery #informatyka #dell
GHan - Koleżanka chce kupić laptop i upiera się że musi to być Dell bo tak jej kolega...

źródło: comment_DvSBDW4h61aHU5n26Xl970powqIDSX74.jpg

Pobierz

Laptopy Dell

  • Są reprezentatywne i świadczą o prestiżu 64.6% (1652)
  • Raczej kupują je osoby chcące zaoszczędzić 35.4% (905)

Oddanych głosów: 2557

  • 106
@GHan: aż mi się przypomniało: Mój znajomy ma podpiętą mechaniczną klawę pod lapka, wiadomo kolorki itp
Pewnego razu jakaś laska do niego podeszła i pytała czy przy jej biurowym dellu mógłby zrobić kolorową falę. Niby no da się zrozumieć, że się nie zna i w ogóle ale później kiedy nie widziała PC(Skrzynki) to nie potrafiła zrozumieć, że można podpiąć laptop pod monitor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GHan: no ale taki właściciel Ikea jeździł volvo 240. Przedstawiasz to sobie? Przyjeżdża taki staruszek, na 30letnim gracie i mówi ci: jestem właścicielem Ikea. No beka. Nie brałbym go na poważnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GHan: Prawdziwe bogactwo to Lenovo koniecznie te do 1500zł oraz Acer również wyróżniają się prestiżowym wyglądem i elegancją, błyszczącym ekranem i świetną precyzją działania.
Co to w ogóle ten DELL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GHan: jeżeli chodzi o Jabłka to byłem ostatnio na Paris Photo. Absolutnie KAŻDY z wystawców miał tam japko, aż mnie to rozbawiło xD
@GHan: W łeb się puknij z tym sprzętem i prezencją biznesową. Też tak myślałem do czasu aż nie poznałem kilku takich osób. Właściciel firmy, która zatrudnia ok. 400 osób jeździ sobie Suvem Hondy, który ma z 10 lat podczas gdy menager, którego zatrudnia do pracy przyjeżdża NOWYM BMW 6. Korzystał z Iphona 5s i prosił mnie żebym mu skopiował kontakty na jakiegoś samsunga A40, którego dostał od żony pod choinkę
Codziennie