Wpis z mikrobloga

Koleżanka chce kupić laptop i upiera się że musi to być Dell bo tak jej kolega z branży IT doradził. Ja natomiast powiedziałam jej że nie są to prestiżowe laptopy (w jej zawodzie prezencja i prestiż ma duże znaczenie biznesowe), powiedziałam że kupują je biedaki, szczególnie widać po cenach używanych komputerów i jak ktoś chce tanio to kupuje właśnie takiego Della. Nie znam się parametrach ale widzę jak są wykonane ich laptopy, mam tu na myśli nowe modele - błyszczący plastik, no nie wygląda to najlepiej. Poleciłam jej Apple bo i tak będzie tylko odbierała maile + praca w Excelu.

Czy możecie potwierdzić kto ma rację? #komputery #informatyka #dell
GHan - Koleżanka chce kupić laptop i upiera się że musi to być Dell bo tak jej kolega...

źródło: comment_DvSBDW4h61aHU5n26Xl970powqIDSX74.jpg

Pobierz

Laptopy Dell

  • Są reprezentatywne i świadczą o prestiżu 64.6% (1652)
  • Raczej kupują je osoby chcące zaoszczędzić 35.4% (905)

Oddanych głosów: 2557

  • 106
@ImYourPastClaire: dokładnie o tym pisałam, że jakichś gównofiremkach wszędzie Delle, a w prestiżowych firmach spotykam iMaci albo MacBooki.

Co do zakupu mojej znajomej to jeszcze pisałą o Lenovo P72 może ktoś się wypowie bo nie wiem co to;p
@GHan: Pracowalem na macach i windowsach jednoczesnie przez pare lat. Z dellami mialem same nieprzyjemnosci. Macbook za 20k jest dobry dla developerow, dla ludzi duzo pracujacych poza biurem (dobra bateria, nie trzeba myszki) i jesli ktos ogolnie woli prace z MacOSem. Excel i outlook tez dobrze smigaja, wiec nie widze powodu czemu by nie kupic jak ktos preferuje.
Jesli mialbym wydawac wlasne pieniadze - kupilbym lenovo x1 carbon albo t590. Jesli