Wpis z mikrobloga

Koleżanka chce kupić laptop i upiera się że musi to być Dell bo tak jej kolega z branży IT doradził. Ja natomiast powiedziałam jej że nie są to prestiżowe laptopy (w jej zawodzie prezencja i prestiż ma duże znaczenie biznesowe), powiedziałam że kupują je biedaki, szczególnie widać po cenach używanych komputerów i jak ktoś chce tanio to kupuje właśnie takiego Della. Nie znam się parametrach ale widzę jak są wykonane ich laptopy, mam tu na myśli nowe modele - błyszczący plastik, no nie wygląda to najlepiej. Poleciłam jej Apple bo i tak będzie tylko odbierała maile + praca w Excelu.

Czy możecie potwierdzić kto ma rację? #komputery #informatyka #dell
GHan - Koleżanka chce kupić laptop i upiera się że musi to być Dell bo tak jej kolega...

źródło: comment_DvSBDW4h61aHU5n26Xl970powqIDSX74.jpg

Pobierz

Laptopy Dell

  • Są reprezentatywne i świadczą o prestiżu 64.6% (1652)
  • Raczej kupują je osoby chcące zaoszczędzić 35.4% (905)

Oddanych głosów: 2557

  • 106
@GHan: Pracując zdalnie, średnio raz na miesiąc jadę do firmy w Monachium, dla której pracuję. Mamy tam spotkania wewnętrzne i z klientami. Delle Latitude i ThinkPady to sprzęt, który zazwyczaj gości na stole. Czasem jedynie któryś z klientów pojawi się z Jabłkiem, choć rzadko, więc nie mów nam, że nie znamy realiów.
@GHan nie wiem jak z laptopami, ale z monitorami i serwisem mam takie doswiadczenie: jeden z monitorow zaczal dzialac dziwnie - czasem migala czesc obrazu. Napisalem do serwisu - szykowalem sie na tydzien dyskusji o tym co sie dzieje i czemu to trudno uchwycic na zdjeciu. Nastepnego dnia mialem pod drzwiami kuriera z nowym monitorem. Wiec z calego serca polecam della kazdemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GHan: pracuje w firmie, która zatrudnia prawie 6000 ludzi na całym świecie. Czy to laptopy, netbooki, ultrabook, czy nettopy, czy wzmocnione tablety typu rugged wszystkie są od Della. Laptop mi przypada do wymiany co 4 lata, starego mogę wykupić za symboliczną kwotę. Serwis della jest u nas stosunkowo rzadko, a jak już mają przyjechać to są w 24h i naprawa odbywa się na miejscu.