Wpis z mikrobloga

O nie.. Po policzeniu kosztów na #slub cywilny z mój #niebieskiepaski wyszło nam prawie 25 k xD
A tylko 40 osób i bez żadnych ceregieli.
Za samą salę z zespołem, kamerzystę i jedzenie z alko. ( _)
Za tyle to można otworzyć kebaba lub jechać na podróż życia. Nie wiem o co chodzi.
Myślałam, że takie rzeczy są tańsze. Kogo normalnie stać na uroczystości po 100-200 osob? XD
#zalesie #zycie #polska
  • 163
@Hinata_: z niebieskim wydaliśmy łącznie 12 tys na ślub cywilny z weselem na 55 osób (sala, ciasta, alko, napoje itp.; noclegi gości, obrączki, garnitur, suknia ślubna, ślub cywilny w plenerze) polecam zamiast zespołu, dja zrobić dobrą składanke w Spotify, wszyscy goście szaleli na parkiecie do rana integrujac się ze sobą. Amatorskim kamerzystą był mój brat a fotografiami goście z wesela. Dekoracje na stół sama robiłam, kwiaty kupiłam w hurtowni.
@Hinata_: kurde, mi ślub z w Anglii chyba taniej wyszedł. Co prawda na mniej niż 20 osób a za przeloty płaciliśmy tylko rodzicom, ale jednak. Ogarnij się trochę i nie rób imprezy której nie potrzebujesz tylko dlatego że "tak wypada".
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hinata_: ja w tym roku na swoje ślub wydałem ok 12k. I to już za wszystko. A zaprosiliśmy ok 60 osób. I wydaje mi się że wyszło całkiem spoko, a i na niczym nie oszczędzaliśmy specjalnie.
Z drugiej strony kolega wydał na swoje ponad 100k a twierdzi że mógł więcej jakby miał kasę.
@Hinata_: im wiecej gosci tym taniej, bo kazdy przynosi wiecej w kopercie niz kosztuje talerzyk. A jak zaprosisz 10 osob to i tak masz mase kosztow stalych, typu garnitury, suknie, kwiaty, zespoly, fotografowie, transport i co tam jeszcze. Dziwie aie ludziom co robia wesela na malo ludzi bo maja malo pieniedzy. Taniej zrobic duze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hinata_: jestem początkującym kamerzystą I fotografem, możemy się dogadać i będziecie mieli dwa w jednym tyle że filmik będzie krótki, kilka minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pw mogę podesłać link do swojego kanału, aż dwa filmy tam są :D
@Hinata_ @ZaQ_1 Co wy macie z tymi filmami że nikt nie ogląda? 7 lat po ślubie i oglądamy z żoną w każdą rocznicę. Fakt że trochę przewijamy i nie oglądamy pełnych 90 minut tylko koło 40 tego co "najlepsze" ;) a co najciekawsze to we wtorek wpadli do nas znajomi świeżo po zaręczynach i sami zaproponowali że chcą obejrzeć i zrobiliśmy sobie 30 minutowa sesje. Także zdanie "po co wam kamerzysta i
@Anonima nie zdziwilabym się bo sama mam firmę, która robi filmy weselne :p jeśli powstaje film dłuższy niż godzina to na prośbę klientów, po dodatkowej opłacie ale i tak nie dłuższy niż 2h.
A, że trafiają się Janusze wideo to inna sprawa ale jak chcesz film za 1500 zł to dostaniesz 3h nagrane przez Janusza kamera i zmontowane jak 20 lat temu :)
Myślałem że widziałem już wszystko jak na pikrel, ale Wykopowy Top Wszech Czasów w nowej odsłonie nie przestaje zaskakiwać. Gdyby ktoś się nadal zastanawiał, czy Polska leży w EU czy w Meksyku, to gorąco polecam wątek i nieironiczne rozważanie czy "wyrzucenie" 5 czy 7 tysięcy euro (które koniec końców się zwróci) na najważniejszą noc w życiu ma sens, skoro zamiast płacić za fotografa można wziąć Matiego z klatki obok żeby popstrykał coś
Pobierz
źródło: comment_ET1XEDlGFQEIVhiwgtffl7njuLZ2lik7.jpg