Wpis z mikrobloga

A to takie nocne pytanko do Mirków - lubicie takie wytatuowane dziewczyny? Czy to że dziewczyna posiada tatuaże będzie dla Was zaletą, wada czy może jest to zupełnie bez znaczenia?

Ewentualnie jeśli już kogoś macie to czy Wasza różowa posiada jakieś dziary?

U mnie jest tak ze generalnie lubię wytatuowane dziewczyny i moja różowa posiada w tej chwili trzy tatuaże

#tatuaze #tattoo #rozowepaski #tatuazboners
PrzemekLee - A to takie nocne pytanko do Mirków - lubicie takie wytatuowane dziewczyn...

źródło: comment_bHSS78I2IhzCjLGThOXfoZmJDqhjlLIV.jpg

Pobierz
  • 91
@PrzemekLee: Patologia, nikt normalny nie robi sobie tatuażu, a ta co na zdjęciu ma ewidentnie problem natury psychicznej. Myśli sobie że jak sobie zrobi bazgroły na ciele to się w jakimś stopniu dowartościowuje i będzie lepiej wyglądać a wygląda tragicznie, nigdy bym się z taką nie przespał.Jedyny plus tatuaży jest taki że od razu widać z kim lepiej się nie zadawać(niskie iq).
@PrzemekLee trudno powiedzieć, ludzie robią sobie tatuaże z różnych powodów ale zawsze mam wrażenie że to głównie dla atencji. Sam nigdy nie zrobiłbym sobie tatuażu ale ładne, skomplikowane czy neutralne drobne tatuaże mnie nie rażą. Jakieś turboatencyjne brudnopisy czy na twarzy albo takie w #!$%@? stylu jakby ktoś się po pijaku markerem popisal to już przesada i mnie to odrzuca.
@PrzemekLee:
Ja tam nie lubię.
Po pierwsze dawniej tatuażami zdobiono niewolników, złodziei, bydło albo ludzi o niskim statusie społecznym. W klasie wyższej (nie mam na myśli celebrytów) prawie nie spotkasz ludzi z tatuażami, dlatego że kojarzy im się z niskim statusem społecznym. Nie utożsamiam się z takimi ludźmi i aspiruję do klasy wyższej, więc tatuaże nie wchodzą w grę.
Po drugie dodaje to znak charakterystyczny i trudniej pozostać anonimowym w społeczeństwie.