Wpis z mikrobloga

A to takie nocne pytanko do Mirków - lubicie takie wytatuowane dziewczyny? Czy to że dziewczyna posiada tatuaże będzie dla Was zaletą, wada czy może jest to zupełnie bez znaczenia?

Ewentualnie jeśli już kogoś macie to czy Wasza różowa posiada jakieś dziary?

U mnie jest tak ze generalnie lubię wytatuowane dziewczyny i moja różowa posiada w tej chwili trzy tatuaże

#tatuaze #tattoo #rozowepaski #tatuazboners
PrzemekLee - A to takie nocne pytanko do Mirków - lubicie takie wytatuowane dziewczyn...

źródło: comment_bHSS78I2IhzCjLGThOXfoZmJDqhjlLIV.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@PrzemekLee kilka fajnych tatuaży, na fajnej dziewczynie, to dla mnie zaleta. Swoją drogą, byłem z dziewczyną, która miała tatuaż na brzuchu i po jakimś czasie przestałem go zauważać, powiedzmy tak jak na co dzień nie widzisz swojego nosa. Mój mózg zaczął ten tatuaż ignorować.
  • Odpowiedz
Całkowicie szczerze to tatuaże są dla podludzi, którzy poddają się tymczasowej modzie. Już za 3-5 lat, modne dzisiaj tatuaże będą obiektem żartu i politowania.

Ps. Spójrzcie sobie na ludzi którzy dziś zostali z tatuażami ze wzorem typu tribal XD

Jest jeden plus, bo dzięki tatuażom, można bardzo szybko znaleźć daną grupę społeczną, ponieważ pewne wzory są powtarzalne w pewnych grupach/subkulturach. Tj. można namierzyć sebe, karine lub alternatywke.
  • Odpowiedz
@PrzemekLee: Moim zdaniem ogólnie tatuaże są bez sensu, śmieszne i dziecinne. Szczególnie teraz, gdy stały się modne - z potrzeby konformizmu ludzie permanentnie modyfikują swoją skórę. Myśląc, że zyskują coś, co ich wyróżnia, zaczynają zlewać się z tłumem. Do kobiet tatuaże tym bardziej nie pasują, czysta skóra jest atrakcyjna sama w sobie, kojarzy się ze zdrowiem, każdy "nadruk" będzie to psuł. Ok, są kobiety z tatuażami, które mi się podobają,
  • Odpowiedz
Czy to że dziewczyna posiada tatuaże będzie dla Was zaletą, wada czy może jest to zupełnie bez znaczenia?


@PrzemekLee: A bierze z dupy do mordy?

  • Odpowiedz
W klasie wyższej (nie mam na myśli celebrytów) prawie nie spotkasz ludzi z tatuażami, dlatego że kojarzy im się z niskim statusem społecznym. Nie utożsamiam się z takimi ludźmi i aspiruję do klasy wyższej, więc tatuaże nie wchodzą w grę.


O #!$%@? XDDDDDDDDDDD

@PiernikowyWojownik:
  • Odpowiedz
@Chodtok:
Spójrz na właścicieli funduszy inwestycyjnych i przedstawicieli banków centralnych. Ludzi co dzierżą władzę i pieniądze. Nikt Ci tego nie powie wprost, ale w niektórych kręgach głupi tatuaż zamyka Ci wiele drzwi. I to normalne, że Ci ludzie nie chcą się utożsamiać z plebsem, który bądź co bądź, sam się oznacza :)
  • Odpowiedz
@PiernikowyWojownik: ilu właścicieli funduszy inwestycyjnych oraz przedstawicieli banków centralnych widziałeś w bieliźnie? Bo np. takich posłów to 99% czasu widzi się w garniturze, więc jakby nawet jakiś miał cały rękaw zrobiony, to nie idzie tego zauważyć. Dlatego mnie ciekawi jak poznajesz czy ktoś ma tatuaż, gdy patrzysz na kogoś w koszuli i garniturze.
  • Odpowiedz