Wpis z mikrobloga

A to takie nocne pytanko do Mirków - lubicie takie wytatuowane dziewczyny? Czy to że dziewczyna posiada tatuaże będzie dla Was zaletą, wada czy może jest to zupełnie bez znaczenia?

Ewentualnie jeśli już kogoś macie to czy Wasza różowa posiada jakieś dziary?

U mnie jest tak ze generalnie lubię wytatuowane dziewczyny i moja różowa posiada w tej chwili trzy tatuaże

#tatuaze #tattoo #rozowepaski #tatuazboners
Pobierz PrzemekLee - A to takie nocne pytanko do Mirków - lubicie takie wytatuowane dziewczyn...
źródło: comment_bHSS78I2IhzCjLGThOXfoZmJDqhjlLIV.jpg
  • 91
@PrzemekLee: Nie ma co oceniać książki po okładce. Lubię tatuaże, ale dużo ważniejszy jest dla mnie charakter. Spotykałem spoko dziewczyny z tatuażami jak i takie bez nich. Gdybym miał do wyboru dwie kobiety i jedna byłaby podziarana ale kompletnie bym się z nią nie dogadywał, a druga która miałaby zajebistą osobowość i zero tatuaży to wybrałbym tą drugą. Tatuaże są spoko, ale związku z nimi nie zbuduję. Po prostu. Liczy się
@PiernikowyWojownik:

Po pierwsze dawniej tatuażami zdobiono niewolników, złodziei, bydło albo ludzi o niskim statusie społecznym. W klasie wyższej (nie mam na myśli celebrytów) prawie nie spotkasz ludzi z tatuażami, dlatego że kojarzy im się z niskim statusem społecznym. Nie utożsamiam się z takimi ludźmi i aspiruję do klasy wyższej, więc tatuaże nie wchodzą w grę.


Chyba w swoich mokrych snach aspirujesz do klasy wyższej. Jak oceniasz ludzi w ten sposób i
@PrzemekLee: dla mnie tragedia, bardzo mi się to nie podoba. I nie, nie mam nasrane z "konserwatywką" i innymi bzdurnymi wyobrażeniami piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeden drobny bym zdzierżył pewnie, ale generalnie dziarom mocne nie.