Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dudziin: jest jednak różnica z dziewczyna która przeleci kilku facetów rocznie na takich wakacjach a roksa która robi emerytów 5 razy w tygodniu. Niektóre thoty instagramowe mogą wykształcić nawet jakiś rodzaj przywiązania do ciebie
@BrodatyCiul: Załóż może autorski tag gdzie opiszesz jak to wygląda + jakieś najlepsze wspomnienia, przygody. Temat bardzo ciekawy. Mam styczność z e-marketingiem i już X lat temu atrakcyjniejsze instagramerki dostawały wiele takich wiadomości od więc rynek jest teraz mocno eksploatowany tak jak wspomniałeś. Moja dziewczyna nie jest jakoś ponadprzeciętnie popularna na Instagramie, a zdarza się w podobnym stylu wiadomości dostawać.
@BrodatyCiul: Nie przywiązywałem do tego zbyt dużej wagi, bo z założenia atrakcyjne dziewczyny wzbudzają zainteresowanie w Internecie. Tak jak wspomniałeś zdarzało się coś ala niskobudżetowi podróżnicy albo lokalne Oscarki. Raczej nie wyglądało to na coś godnego zaufania - wiadomości raczej dla mnie mocno spamerskie, żeby nie powiedzieć fejkowe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dudziin: wydaje mi sie ze roksa to takie trochę je.. @nie mechaniczne i takie ubogie emocjonalnie a z taka opcja można troche poczuć też trochę jak z dziewczyną
@Dudziin mysle ze nie roksa ogarnieta laska z realnymi zdjeciami to koszt 200 do 300 zp za godzinę jak goaciu jest ogarnięty to jedzie na tygidniowe wczasy jak jest ogarniety w sprawach lozkowych poprostu potrafi sprawic by zrobilo sie lasce mokro nie raz i nie za brzydki jak to mowi. To ma fajne wakacje jedniczesznie pozna jakas nową osobe byc moze nawet ciekawą inna sprawa ze musi sie odciąć by nie zaangażować