Wpis z mikrobloga

dlaczego nie wolno „brudzić swojej rasy”?


@polskipolaczek: Bo wtedy dosłownie marnujesz wszystko, co osiągnęli twoi przodkowie. Dzieci z takiego związku w większości przypadków (poza krzyżówką z Azjatami o podobnym do naszego średnim IQ) są skazane na niższy potencjał intelektualny, niż biały rodzic. We wszystkich przypadkach ryzyko powikłań zdrowotnych rośnie. Kolejną sprawą jest atrakcyjność fizyczna i poczucie przynależności takich dzieci. Po tagach wnioskuję, że możesz należeć do grupy ludzi, której wmówiono, że
@DJArmani:

Bo wtedy dosłownie marnujesz wszystko, co osiągnęli twoi przodkowie


Jeżeli biała kobieta będzie miała dzieci z czarnoskórym, pracującym człowiekiem to w jaki sposobi marnuje osiągnięcia przodków? lepiej aby miała z białym nierobem?

Poza tym natura ma inne zdanie: z biologicznego punktu widzenia czarni mogą mieć potomstwo z białymi, gdyby było inaczej nie dochodziłoby do zapłodnienia. Poza tym w USA masz kupę czarnych którzy mając dobre wykształcenie zostają lekarzami, prawnikami itd.
@DJArmani: Wrzuciłeś link do badań, który nie działa i jeszcze klamiesz, ze przy mieszaniu ras ryzyko powiklan zdrowotnych jest wieksze, jakby zalezalo to od biologii w jakimkolwiek stopniu. W linku, ktory znalazlem streszczenie coprawda wskazuje, ze wsrod dorastajacych dzieci identyfikujacych sie z kilkoma rasami ryzyko jest wieksze, ale dotyczy to glownie narazenia na stres, podatnosci na uzaleznienia i wynika z wciaz dosc duzego spolecznego pietna. Poza tym:
"Most studies are based
Jeżeli biała kobieta będzie miała dzieci z czarnoskórym, pracującym człowiekiem to w jaki sposobi marnuje osiągnięcia przodków?


Rasa to nie tylko kolor skóry, to inteligencja, predyspozycje behawiorystyczne. Tylko tym, że wyciągniesz Murzyna z Afryki i dasz mu pracę, nie sprawisz, że jego potomstwo (nawet z białą kobietą) będzie posiadało cechy, które Europejczycy nabyli drogą żmudnej ewolucji w warunkach europejskich, bo tego po prostu nie ma w jego genach.

lepiej aby miała z
Wrzuciłeś link do badań, który nie działa i jeszcze klamiesz, ze przy mieszaniu ras ryzyko powiklan zdrowotnych jest wieksze, jakby zalezalo to od biologii w jakimkolwiek stopniu.


@wespazjan: Poniżej powinien działać. Drugi o trudnościach w transplantologii.
Jeżeli uważasz, że ryzyko powikłań zdrowotnych nie zależy od biologii w jakimkolwiek stopniu, to znaczy, że ta dziedzina nauki na poziomie szkoły podstawowej jest ci obca. Dlatego też pominę kwestię zarzucania mi kłamstwa przez ciebie,
@DJArmani: Na razie nie udowodniles, ze mieszanie sie ludzi roznych ras jest czynnikiem wplywajacym na takie ryzyko. Nowy link zobaczę i sie odniosę. O pierwszy to ten sam co mój, wyjasnilem juz dlaczego nie jest jednoznacznym dowodem, ze osoby z rodzicami roznych ras są objete wiekszym ryzykiem niz osoby z rodzicami jednej, ale widocznie nie przeczytales nawet calosci streszczenia, tylko pierwsza linijkę ¯\_(ツ)_/¯
@wespazjan: Non white Hispanics, czyli Metysi. Są inne badania potwierdzające znacznie niższą zgodność dawców i przyjęcie przeszczepów. Wrzuciłem coś z wierzchu, bo ktoś wyżej prosił. Jest co poczytać na start. Jeżeli jesteś zainteresowany, szukaj dalej sam.
@polskipolaczek mieszanka ras to jest taka piękna selekcja naturalna xDDD nikt mi nie powie że w takich związkach są ludzie inteligentni i zdrowo myślący, (napewno są jakieś wyjątki jeżeli chodzi o związki z azjatami) takie pary generują na życie masy które będą ci sprzątać albo składać kanapki w maku xDD
@Ksjajomi: O, jaki piękny przykład standardowego wychowania w Polsce. Rozumiem, że Twoja laska mogłaby w przeszłości uprawiać seks z azjatą? A jak poznajesz kobietę to podchodzisz do niej ze wzornikiem barw i sprawdzasz, czy na pewno jest odpowiedniego koloru? No i oczywiście od razu wyskakuje z czarnymi członkami - to już klasyk.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@polskipolaczek: brzydzi mnie to. Wszystkim kobietom, z którymi mi się zdarzyło pójść do łóżka o tym mowilem. Poszedłem tylko z tymi, które też mają wstret do murzynów i same to potwierdzały, ale przecież wierzyć im do konca nie mozna. Jak miały jakieś obiekcje co do mojego wstrętu to ich sprawa. Ja nie będę wtykał po murzynie. Azjaci mi nie przeszkadzają. Nie śmierdzą, nie roznoszą tysiąca chorób wenerycznych i wiedzą co to