Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@polskipolaczek: niby człowiek wie, ale jednak zawsze się łudzi, że takie dziwne uprzedzenia to domena marginesu. No i niby skrajności zawsze najbardziej widać, a wykop to żadne miarodajne miejsce - ale i tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DJArmani:

Bo wtedy dosłownie marnujesz wszystko, co osiągnęli twoi przodkowie


Jeżeli biała kobieta będzie miała dzieci z czarnoskórym, pracującym człowiekiem to w jaki sposobi marnuje osiągnięcia przodków? lepiej aby miała z białym
  • Odpowiedz
@DJArmani: Wrzuciłeś link do badań, który nie działa i jeszcze klamiesz, ze przy mieszaniu ras ryzyko powiklan zdrowotnych jest wieksze, jakby zalezalo to od biologii w jakimkolwiek stopniu. W linku, ktory znalazlem streszczenie coprawda wskazuje, ze wsrod dorastajacych dzieci identyfikujacych sie z kilkoma rasami ryzyko jest wieksze, ale dotyczy to glownie narazenia na stres, podatnosci na uzaleznienia i wynika z wciaz dosc duzego spolecznego pietna. Poza tym:
"Most studies are
  • Odpowiedz
Jeżeli biała kobieta będzie miała dzieci z czarnoskórym, pracującym człowiekiem to w jaki sposobi marnuje osiągnięcia przodków?


Rasa to nie tylko kolor skóry, to inteligencja, predyspozycje behawiorystyczne. Tylko tym, że wyciągniesz Murzyna z Afryki i dasz mu pracę, nie sprawisz, że jego potomstwo (nawet z białą kobietą) będzie posiadało cechy, które Europejczycy nabyli drogą żmudnej ewolucji w warunkach europejskich, bo tego po prostu nie ma w jego genach.

lepiej aby miała z białym nierobem?


Z
  • Odpowiedz
Wrzuciłeś link do badań, który nie działa i jeszcze klamiesz, ze przy mieszaniu ras ryzyko powiklan zdrowotnych jest wieksze, jakby zalezalo to od biologii w jakimkolwiek stopniu.


@wespazjan: Poniżej powinien działać. Drugi o trudnościach w transplantologii.
Jeżeli uważasz, że ryzyko powikłań zdrowotnych nie zależy od biologii w jakimkolwiek stopniu, to znaczy, że ta dziedzina nauki na poziomie szkoły podstawowej jest ci obca. Dlatego też pominę kwestię zarzucania mi kłamstwa przez
  • Odpowiedz
@DJArmani: Na razie nie udowodniles, ze mieszanie sie ludzi roznych ras jest czynnikiem wplywajacym na takie ryzyko. Nowy link zobaczę i sie odniosę. O pierwszy to ten sam co mój, wyjasnilem juz dlaczego nie jest jednoznacznym dowodem, ze osoby z rodzicami roznych ras są objete wiekszym ryzykiem niz osoby z rodzicami jednej, ale widocznie nie przeczytales nawet calosci streszczenia, tylko pierwsza linijkę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wespazjan: Non white Hispanics, czyli Metysi. Są inne badania potwierdzające znacznie niższą zgodność dawców i przyjęcie przeszczepów. Wrzuciłem coś z wierzchu, bo ktoś wyżej prosił. Jest co poczytać na start. Jeżeli jesteś zainteresowany, szukaj dalej sam.
  • Odpowiedz
@polskipolaczek mieszanka ras to jest taka piękna selekcja naturalna xDDD nikt mi nie powie że w takich związkach są ludzie inteligentni i zdrowo myślący, (napewno są jakieś wyjątki jeżeli chodzi o związki z azjatami) takie pary generują na życie masy które będą ci sprzątać albo składać kanapki w maku xDD
  • Odpowiedz