Wpis z mikrobloga

Możliwe, że jestem już stary, 31 lv. Nie rozumiem tej mody, która od 2 lat zalewa polskie ulice. Głównie 15-20 lv tak się noszą. Chodzi o te dziwne spodnie, za krótkie takie, z młodszego brata. Niekiedy mają ściągacze na nogawkach. Dziwnie to wygląda. Chyba, żeby gówno nie wyciekało. Temperatura bliska minusowej, a chłopaczki chodzą z gołymi kostkami. Jeszcze te nóżki mają jak patyczki, że jakbyś low kicka walnął, to kalectwo do końca życia xD

#modameska #moda
jvmaxxjv - Możliwe, że jestem już stary, 31 lv. Nie rozumiem tej mody, która od 2 lat...

źródło: comment_fu6G5MeoxvaE0ZFrIVGu97ASgy5fbCTH.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba, żeby gówno nie wyciekało. Temperatura bliska minusowej, a chłopaczki chodzą z gołymi kostkami. Jeszcze te nóżki mają jak patyczki, że jakbyś low kicka walnął, to kalectwo do końca życia xD


@jvmaxxjv: no tak ale to oni ruchają wszystkie fajne loszki w klubach a nie normalny facet ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Semargl wyluzuj. Wy chodźcie w tych spodniach a my 35+ dalej będziemy wam r.chać wasze rowiesniczki. Sorry boys. Ubierajcie sie dalej jak klauny z kupą w majtach.
  • Odpowiedz
@MolibdenowyTadeusz: dla mnie wyglądają jak kitowcy z Power Rangers, idzie taka grupa 5-10 łebków, wszyscy kurtki z celofanu, na dupie te portki, co woda w piwnicy jest, na nogach jakieś trampodżety z biedronki i kolorowe skarpetki. Głośni są, wożą się jak gówno w taczce. Nie wątpię, że oni wyśmiewają tych starszych. Sam to robiłem w czasach hip hopowej głupoty, gdy nosiłem szerokie spodnie i goliłem łeb na łyso.

Widziałem jednego
  • Odpowiedz
@Kamil_O: Masz odpowiedź w linku. Wystarczy w niego kliknąć, albo sobie wpisać w Google i znaleźć definicję na jakiejś poważnej stronie, a nie na jakichś śmiesznych stronkach co ci poleciła pani Grażynka. XD
  • Odpowiedz