Wpis z mikrobloga

Możliwe, że jestem już stary, 31 lv. Nie rozumiem tej mody, która od 2 lat zalewa polskie ulice. Głównie 15-20 lv tak się noszą. Chodzi o te dziwne spodnie, za krótkie takie, z młodszego brata. Niekiedy mają ściągacze na nogawkach. Dziwnie to wygląda. Chyba, żeby gówno nie wyciekało. Temperatura bliska minusowej, a chłopaczki chodzą z gołymi kostkami. Jeszcze te nóżki mają jak patyczki, że jakbyś low kicka walnął, to kalectwo do końca życia xD

#modameska #moda
Pobierz
źródło: comment_fu6G5MeoxvaE0ZFrIVGu97ASgy5fbCTH.jpg
  • 190
wyglądają jak jakieś łajzy i myślą, że są zajebiści


@jvmaxxjv: jest im wygodnie i mają w dupie całą resztę : d? I to słowo, łajza, wtf, jest brudny, smierdzacy czy co XD czy się ubrał jak człowiek który nie musi się w zaden sposób prezentować przed nikim i zyc wlasnym zyciem.
@Bekonik: wincej uogolnien wincej. Kolego sympatyczny, wg wiekszosci opracowan tzw millenialsi na ktorych sie powolujesz, to urodzeni w latach 1980-1999. Stawiam dolary przeciwko orzchom, ze to jest najmarniej 75% wykopkow.
I #!$%@? szopki, ze oni sa tacy lub owacy, to glupota pierwszej wody, bo nie ma jednolitego pokolenia, z ktorego mozesz wyciagnac cechy wspolne dla wszystkich.
Jeden bedzie mial #!$%@?, drugi bedzie sie #!$%@? do wszystkiego, a trzeci bedzie cisnal z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bekonik: ale tu nie chodzi o to, że się tak ubierają i im zabraniam, niech sobie chodza :) chodzi o to, że to jest ewidentnie komiczne :D oni sobie nawet nie zdają sprawy z tego, że wyglądają jak jakieś łajzy i myślą, że są zajebiści

@jvmaxxjv: mam więcej lat niż ty, ale za komiczne to uważam chodzenie w szerokich niemodnych jeansach zakrywajacych but. Po prostu moda się zmieniła i nastąpiło
Możliwe, że jestem już stary


@jvmaxxjv: Odnieś to sobie w ten sposób. Pamiętasz jak byłeś nastolatkiem i Twoi ziomkowie nosili te debilne dżinso dzwony? To wtedy boomerzy też kręcili głowami i się zastanawiali skąd ta moda i jak to można nosić. Dzisiaj sam jesteś boomerem, i jak inaczej mógłbyś zareagować na obecną głupią modę niż krytykować ją, ale w tonie "kiedyś to kurrrrrła było, nie to co teraz"?
Pobierz
źródło: comment_oMi7D9YT4XMlxevIp9fdSrrcUpzC7zrt.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jvmaxxjv: sam noszę i też kiedyś byłem do tego sceptyczny, ale jak je raz ubralem to już zostały na dłużej. Mega wygodne, a w zimę to tylko zakładam długa i gruba skarpete i problem solved.
@Rimfire chodziłem w takich... Teraz jak o tym pomyśle to muszę przejść się po pokoju z zażenowania. Pamiętam wyjście gdzieś w deszczowa pogodę = nogawki ujebsne w błocie szczególnie tył spodni... Moja generacja (lvl38 here) śmiała się zawsze z rurek że pedalskie itp ale jakiś czas temu kupiłem joggery (może to nie rurki ale są wąskie na kostkach) i powiem że są to najlepszy rodzaj spodni jaki istnieje, nic się nie majda,