Wpis z mikrobloga

Możliwe, że jestem już stary, 31 lv. Nie rozumiem tej mody, która od 2 lat zalewa polskie ulice. Głównie 15-20 lv tak się noszą. Chodzi o te dziwne spodnie, za krótkie takie, z młodszego brata. Niekiedy mają ściągacze na nogawkach. Dziwnie to wygląda. Chyba, żeby gówno nie wyciekało. Temperatura bliska minusowej, a chłopaczki chodzą z gołymi kostkami. Jeszcze te nóżki mają jak patyczki, że jakbyś low kicka walnął, to kalectwo do końca życia xD

#modameska #moda
jvmaxxjv - Możliwe, że jestem już stary, 31 lv. Nie rozumiem tej mody, która od 2 lat...

źródło: comment_fu6G5MeoxvaE0ZFrIVGu97ASgy5fbCTH.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gówniarze się kłócą o określenia których nie rozumieją - piękne to jest ;)

Dla was boomersi to powinien być przykład ludzi którzy nie są jeszcze do szpiku kości opętani komercją/telewizja/showbiznesem z dupy.

Kreujecie się tutaj na nie wiadomo kogo, a tak na prawdę jesteście wyglądającymi jak pajace niewolnikami instagrama
  • Odpowiedz
@jvmaxxjv: Mam 31 lat i też się tak noszę. Taki styl pasuje do butów sportowych, a dodatkowo proporcjonalnie wyszczupla i skraca nogi względem reszty ciała - szczególnie jak dorzucimy do tego bluzę oversize. Natomiast do płaszcza i butów zimowych lub sztybletów noszę zwykłe jeansy, bo lepiej się komponują.

Jak idę na rower albo jest wietrzny dzień to zakładam długie skarpety, ale jak nie wieje to dopóki temperatury są powyżej 0
  • Odpowiedz
@jvmaxxjv: Zgadzam się, te spodnie wyglądają jak pedalskie gówno. A gówniarze noszą, bo inni noszą, bo moda, bo jest w sklepach i w teledyskach. Przyszło to bodaj z krajów cieplejszych, a noszenie tego w zimie w Polsce to raczej debilizm i bezmyślne naśladownictwo. W ogóle facet odsłaniający kostkę wygląda #!$%@?, takie jest moje zdanie w sprawie tego "stylu". Wizualnie to skraca i wyszczupla szczupłą już nogę szczyla, co jest sylwetkowo
  • Odpowiedz
@Rimfire kiedy trafiasz na taki wpis jak tu, i widzisz najwyżej plusowaną odpowiedź "ok boomer" to wiedz że poziom tego debilstwa jest bardzo wysoki i szkoda szczempić ryja :)
  • Odpowiedz