Wpis z mikrobloga

Możliwe, że jestem już stary, 31 lv. Nie rozumiem tej mody, która od 2 lat zalewa polskie ulice. Głównie 15-20 lv tak się noszą. Chodzi o te dziwne spodnie, za krótkie takie, z młodszego brata. Niekiedy mają ściągacze na nogawkach. Dziwnie to wygląda. Chyba, żeby gówno nie wyciekało. Temperatura bliska minusowej, a chłopaczki chodzą z gołymi kostkami. Jeszcze te nóżki mają jak patyczki, że jakbyś low kicka walnął, to kalectwo do końca życia xD

#modameska #moda
Pobierz
źródło: comment_fu6G5MeoxvaE0ZFrIVGu97ASgy5fbCTH.jpg
  • 190
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: Nie mieszkamy w USA i twoja analiza jest z dupy. Boomer odnosi się do bumu/wyżu demograficznego i w Polsce taki wyż demograficzny ostatnio był do 89 roku.
Więc tak, 30-latki to boomers w tym sensie.

Pewnie sam masz 30+ i piecze że już jesteś stetryciałym boomerem stąd marudzisz jak taki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Młodzież myśli że to jest zajebiste, a to że nie ma żadnej funkcji oraz wygląda #!$%@? to już trudno!
Ważne żeby wyglądać (czekając na autobus przy -15C) jak z teledysku jakiegoś ciula :d
@jvmaxxjv: dresik ze ściągaczami to ja lubię, ale jako ciuchy po domu. 34 lvl here i też się ze swoim różowym dziwę jak pocinają dzieciaki w tych spodniach co kostki w zimie na wierzchu i kolana. Pewnie w ich wieku też bym tak pocinał, teraz jakbym tak zrobił to skończyłoby się na zastrzykach w staw kolanowy z kwasu hialuronowego albo sterydów.
@jvmaxxjv: Już o tym pisałem pod innym postem więc siebie zacytuje

wąskie, przyległe do nogi nogawki to przede wszystkim sposób na zwrócenie uwagi na buty

istnieje rozbudowana społeczność ludzi, która flexuje się (pragnie przyciągnąć uwagę innych) obuwiem, które noszą, ale większość polaków tego nie rozumie bo pojmują obuwie wyłącznie jako praktyczny, a niekoniecznie estetyczny element ubioru


a co do odsłoniętych kostek - człowiek tam ma skórę i kości więc efekty odsłonięcia
@Maklerio: no, str8 już nie do końca, bo nie można zbytnio kupić niezwężanych ;) więc przywykłem, a buty jak motocyklista zimą i półbuty jak jest ciepło ;) - żadnego sportu


@jvmaxxjv: Jest taki "lifahack". Kupujesz spodnie slimfit kilka rozmiarów za duże. Ja tak zrobiłem za jeansami. Te w moim rozmiarze nawet nie wchodziły do kolana. Kupiłem 3 rozmiary za duże i wyglądają na mnie jak normalne jeansy. Tylko w pasie