Wpis z mikrobloga

Możliwe, że jestem już stary, 31 lv. Nie rozumiem tej mody, która od 2 lat zalewa polskie ulice. Głównie 15-20 lv tak się noszą. Chodzi o te dziwne spodnie, za krótkie takie, z młodszego brata. Niekiedy mają ściągacze na nogawkach. Dziwnie to wygląda. Chyba, żeby gówno nie wyciekało. Temperatura bliska minusowej, a chłopaczki chodzą z gołymi kostkami. Jeszcze te nóżki mają jak patyczki, że jakbyś low kicka walnął, to kalectwo do końca życia xD

#modameska #moda
jvmaxxjv - Możliwe, że jestem już stary, 31 lv. Nie rozumiem tej mody, która od 2 lat...

źródło: comment_fu6G5MeoxvaE0ZFrIVGu97ASgy5fbCTH.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
@Semargl: @josedra52: @Maklerio: nawet sprawdziłem co to jest ten boomer ;) więc chyba macie rację xD

@Maklerio: no, str8 już nie do końca, bo nie można zbytnio kupić niezwężanych ;) więc przywykłem, a buty jak motocyklista zimą i półbuty jak jest ciepło ;) - żadnego sportu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@jvmaxxjv: Zabawne to z tymi spodniami dla powodzian. Ja zauwazylem jeszcze jedna rzecz, zgapione od jutuberow, ktorzy wygladaja w niej dobrze siedzac przodem do kamery przez caly film, wielkie krzaczaste grzywki.
  • Odpowiedz
@Kruszec: no właśnie, myślałem też, że to jest oszczędność rodziców. Kiedyś pamiętam, spodnie szybko się obcierały gdzieś przy nogawkach (w zależności od butów), więc może wpadli na pomysł, by nie kupować im nowych na każdy rok szkolny xD

ale to chyba błędna teoria
  • Odpowiedz
@piotre-gie: to jest wykop, można pieprzyć z nudów xD mój wpis, wśród gości, którzy gadają o braku przytulania, między zdjęciami papieża, itp. to tylko jeden z normalniejszych wpisów :)
  • Odpowiedz
  • 156
@jvmaxxjv: tak, jesteś stary. Ale nie mówię o wieku. Zatrzymałeś się w rozwoju i każda zmiana w świecie Cię otaczającym sprawia, że czujesz się wyobcowany. I tak. To ściągacz, żeby gówno nie wypadało.
  • Odpowiedz