Wpis z mikrobloga

Możliwe, że jestem już stary, 31 lv. Nie rozumiem tej mody, która od 2 lat zalewa polskie ulice. Głównie 15-20 lv tak się noszą. Chodzi o te dziwne spodnie, za krótkie takie, z młodszego brata. Niekiedy mają ściągacze na nogawkach. Dziwnie to wygląda. Chyba, żeby gówno nie wyciekało. Temperatura bliska minusowej, a chłopaczki chodzą z gołymi kostkami. Jeszcze te nóżki mają jak patyczki, że jakbyś low kicka walnął, to kalectwo do końca życia xD

#modameska #moda
Pobierz
źródło: comment_fu6G5MeoxvaE0ZFrIVGu97ASgy5fbCTH.jpg
  • 190
@Kaijot: Nie No ale to trochę przypomina jak w 2007 w Londynie w metrze wracali z roboty w #!$%@? ciuchach roboczych :) I na miasto to miałem raczej na myśli nie do osiedlowego warzywniaka.
@jvmaxxjv: z rurek i odsłoniętych kostek śmiać się nie można bo jest zakaz i heheh ok boomer, ale jak ubiore najtańsze buty z ccc i jakieś spodnie wyglądając tak jak na obrazku niżej to już jest "hahahaha paczcie jak sie ubrał przegryw jeden xDDDD no nie wyczymie rub zdjencie z przyczajki wyglonda jak smiec a zoba jak my modnie ubrani" mojego stylu najtańszych chińskich ubrań nikt nie szanuje no ale rurki
Pobierz
źródło: comment_EAqjIRQ24uCA5TyCriyn6ZnLPPzDflIS.jpg
niestety nie jestem juz niestety nastolatkiem i jakie #!$%@? problemy ze zdrowiem jak masz 30 czy 40 lat. Kazdy kto nie jest jakims przegrywobiedakiem ma przy pracy parking i 5min z buta do biura to maks ile sie chodzi. I znowu, to co pisalem, nie jest nawet temperatura na minusie XD


@Bekonik: Chyba w powiecie pod halą produkcyjną ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dużych miastach jeździsz komunikacją
ale za komiczne to uważam chodzenie w szerokich niemodnych jeansach zakrywajacych but. Po prostu moda się zmieniła


@UnitrA: To aktualna moda jest jakimś prawem, które każdy musi przestrzegać i w ogóle musi się czymś takim interesować? xD Tak tutaj piszecie o nie interesowaniu się wyglądem innych i zarzucacie OP-owi że się interesuje, aż nagle wychodzi szydło z worka, że jak ktoś nie ubiera się według najnowszych trendów mody to jest komiczny
#!$%@? jakie to typowe. Ludzie którzy chodzą tak ubrani sami najczęściej wyśmiewają innych że "haha, normickie buty z ccc, ale przegryw", po czym zesrają się na rzadko pod takimi postami bo ktoś skrytykuje ich ubiór. To się nazywa hipokryzja.

To jest internet, tu się dyskutuje i wyraża opinie. Ziomek wyraził swoją. Więc albo kontrargumentujcie, albo po prostu przewińcie ten post. Proste.
@Bekonik:

niestety nie jestem juz niestety nastolatkiem i jakie #!$%@? problemy ze zdrowiem jak masz 30 czy 40 lat. Kazdy kto nie jest jakims przegrywobiedakiem ma przy pracy parking i 5min z buta do biura to maks ile sie chodzi. I znowu, to co pisalem, nie jest nawet temperatura na minusie XD


Haha, ale biedak, nie pracujesz w korpo na śmieciówce to jesteś przegryw i zjeb, haha. Bo jak jesteś, tfu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WszeborWlostowic: dlaczego piszesz o mnie w liczbie mnogiej? Jestem związany zawodowo z branżą odzieżową i może dlatego zwracam uwagę na niemodne spodnie. Co innego mieć swój styl, a co innego ubierać się po prostu brzydko, bez podkreślenia swojej sylwetki, atutów, ogólnie temat rzeka, a nie chce mi się dalej rozpisywać.