Wpis z mikrobloga

@nikita1: po 70 robić testy wedle których odbierać im prawo głosu

Skąd się wzięło w ogóle to że staruchy są niby takie mądre xD co spotaklem to ledwo co rozumieją i tylko gadają głupoty xS
Wiem że to naturalny proces i nas też spotka ale niech nikt nie mówi że starzy ludzie są bardzo mądrzy są glupi
  • Odpowiedz
Tak żeby dłużej porozmawiać z 3


@mojenogidlugie: No widzisz. Czyli znasz tylko rodziców swoich rodziców?

Jest coś takiego jak demencja. Starzy ludzie, u których się dopiero rozwija, są w stanie normalnie funkcjonować i widujesz ich w
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: no ale fakty sa takie, że edukacji podczas wojny nie bylo, a po wojnie kulala jeszcze wiele lat. Wielu z tych nobliwych i madrych zyciowo skonczylo kilka klas- tyle by umiec czytac i pisac jako tako i to wsyztko. Potem 50 lat tyrania w jendym zakladzie, robiac to samo i mamy takie emerytowane dzieci co mało ogarniają.
  • Odpowiedz
@mojenogidlugie przeswiadczenie że starzy ludzie są mądrzy wynika z tego że kiedyś żeby dożyć starości to trzeba było mieć łeb na karku i sporo szczęścia. Natomiast w dzisiejszych czasach średnia długość życia jest na tyle duża że durnie bez problemu osiągają leciwy wiek
  • Odpowiedz
Zgadzam się w pełni, odkąd jeżdżę regularnie rowerem straciłam szacunek do starców. Wchodzą pod koła na ddr i po moim upomnieniu często rzucają wiązankę przekleństw i jak jak mogę tak szybko jechać jak ludzie chodzą. Nie wymagam przeprosin bo dla nich to za dużo ale odrobinę rozsądku i pokory. Ha tfu na stare baby i dziadów i #!$%@? ich prądem
  • Odpowiedz
@mojenogidlugie: >Skąd się wzięło w ogóle to że staruchy są niby takie mądre xD co spotaklem to ledwo co rozumieją i tylko gadają głupoty xS
Wiem że to naturalny proces i nas też spotka ale niech nikt nie mówi że starzy ludzie są bardzo mądrzy są glupi

Dokładnie identycznie jak z 18-20 letnimi lepbkami, którym wydaje się, że cokolwiek kumają
  • Odpowiedz
@mojenogidlugie: @Niszczyciel666: @lone_sloane: starzy ludzie kiedyś byli mądrzejsi, przez doświadczenie, ale to nie dotyczy naszego pokolenia. Nasi dziadkowie wychowali się w świecie skażonym ołowiem z benzyny ołowiowej i farb przez co mają dużo niższe IQ niż ich wnuki. Po wycofaniu tych paliw w latach 80 globalnie zaczęło rosnąć IQ, spadać przestępczość i poziom agresji u młodzieży.
  • Odpowiedz