Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie #!$%@? jak goście w szatni na siłowni, którzy chodzą z gołą pałą na wierzchu.

Nie może się taki dyskretnie za ręcznikiem przebrać tylko zawsze zdejmuje majtki stojąc przodem do kogoś, zaraz wyskakuje mu stercząca knaga z której delikwent jest najwyraźniej dumny i nie chowa jej tak długo jak się da. Oczywiście musi się kilka razy przejść w różnych pozach po całej szatni tak żeby mieć absolutną pewność, że wszyscy widzieli jego wspaniałą nieogoloną parówę.

Ja rozumiem że większość ludzi na siłowni to homo ale miejscie jakiś rigcz i poczucie wstydu. Ja na przykład nawet prysznic biorę w majtkach na takich publicznych szatniach. Bo wiem że nie każdy ma ochotę oglądać moje przyrodzenie.

#zalesie #silownia #mikrokoksy ##!$%@? #ekshibicjonizm #niebieskiepaski #teczowepaski #gorzkiezale #przegryw #lgbt
S.....b - Nic mnie tak nie #!$%@? jak goście w szatni na siłowni, którzy chodzą z goł...

źródło: comment_kMwl3RSl2fOP3kdAWrP7IGQoLzhFutng.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Scaab: Dzowne że kąpiesz się w gaciach. Jak dziecko albo chłopiec w okresie dojrzewania. Nago po szatni nie latam a przebieram się po skończonym prysznicu.
  • Odpowiedz
  • 6
@Scaab kąpać się przecież możesz nago, chyba od tego są prysznice xd a po szatni to też mnie czasami wkurza, ja wychodząc z prysznica wycieram się, zakładam ręcznik i lecę założyć boxy I po problemie. Też trochę nie rozumiem tych facetów co idą pod prysznic już nago nie biorą recznika, idą z #!$%@? na wierzchu do szatni i jeszcze tam latają po niej ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Scaab: a co to komu przeszkadza? Męska szatnia w końcu i chyba każdy widział jak #!$%@? wygląda. Jak nie lubisz patrzeć na knagi to na nie nie patrz? :D
Zawsze mam bekę z typków co jak widzą #!$%@? u innego faceta przez ułamek sekundy odwracają wzrok z prędkością światła, tak żeby ich ktoś za pedała nie wziął bo #!$%@?.
  • Odpowiedz
Jeszcze spoko jakby tylko chodzili. Ale są tacy którzy nago przed lustrem się kremują i włosy układają. Nie wiem co by przeszkadzało to robić w gaciach
  • Odpowiedz
  • 1
@celulozy ale jest jednak w głowie coś takiego, że twoje oczy automatycznie lecą na tego #!$%@?, jak jakiś gościu stoi przed tobą parę metrów choćby właśnie na ten ułamek sekundy, ale i tak musisz obczaic xd
  • Odpowiedz
  • 5
@Bumelante dla mnie to zwyczajny ludzki odruch, nie podchodzę i nie mówię ale fajny #!$%@?, ale dla samców alfa, popatrzenie na penisa to już pedałowanie xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Scaab: Mężczyźni mają chyba jakąś wewnętrzną potrzebę ekshibicjonizmu. Gdy idę z niebieskim na basen to zawsze wychodząc z męskiej szatni ma zniesmaczoną minę bo się naogląda nagich Januszy. Dla porównania, ja nigdy w szatni nie widziałam nagiej kobiety. Ani na basenie, ani nigdzie indziej, a warto dodać że kiedyś trenowałam lekkoatletyke i w różnych szatniach z kobietami z różnych stron świata bywałam
  • Odpowiedz