Wpis z mikrobloga

#mbank jak wyłączyć ten nachalny spam reklam z poziomu panelu transakcyjnego, wyświetlany przy przelewach, na logo i pozostałych operacjach? Na infolinii mówią, że nie da się tego wyłączyć, bo to integralna część panelu. Po zalogowaniu ciągle się wyświetla migające logo i przycisk przelewu na #wosp tuż obok przycisków kluczowych przelewów i wyskakujące reklamy (pop-up, bez opcji zablokowania), choć nie można chociażby sprawdzić tak łatwo ile jest dostępnych środków (wyświetlane jest tylko saldo z poziomu panelu).

#!$%@?ąc od polityki czy poglądów, taki spam w jakimkolwiek poważnym banku byłby poniżej jakiegokolwiek poziomu traktowania Klienta. Powierzyć własne pieniądze instytucji, która wyświetla reklamy i nachalnie namawia do przelewów na partnerską instytucję, bez opcji tego wyłączenia? Wstyd.

#zespolmbanku #bankowosc #inwestycje #pieniadze #finanse
Tino - #mbank jak wyłączyć ten nachalny spam reklam z poziomu panelu transakcyjnego, ...

źródło: comment_GXYhSuxlKomnflzoOpriygZZfLMX1eaJ.jpg

Pobierz
  • 16
@mlyn-wodny: Wiem, też od nich uciekam - trzymam tam konto tylko dlatego, że jeszcze potrzebuję trochę czasu, by mieć pewność, że wszystkie płatności będą wpływać do nowego banku. Tylko teraz serio, da się wyłączyć te reklamy?
@Tino: dziwne też mam konto w mbanku i nie mam przycisku przelewu na wosp tuz obok kluczowych przelewów, nie mam też wyskakujących reklam, a liczbę dostępnych środków na stronie głównej mam tam gdzie zawsze.
@musztym: Masz nowy panel transakcyjny? Upewnij się czy masz wyświetlane saldo czy dostępne środki (istotna różnica). Co do przycisku - pewien jesteś, że obok przycisków przelewów nie masz przelewu na wośp? Logo Ci nie miga z logiem wośpu i tekstem "gramy razem"? Ciekawe, pytałem na infolinii - powiedzieli, że to integralna część panelu, nie ma możliwości tego wyłączenia i jest wymuszona u wszystkich klientów tego słabego banku.
@ZespolmBanku: Jak to zrobić przez przeglądarkę, bez posiadania aplikacji mobilnej? Na infolinii konsultantka (po ustaleniu z supervisor'em) powiedziała mi, że nie ma takiej możliwości i jest to integralna część bankowości internetowej, że muszą być wyświetlane reklamy.

@ArchDelux: O to mi chodzi. Jeszcze ta sprytna technika usability, rozmieszczenia poszczególnych elementów i wyświetlania reklam, bez jakiejkolwiek opcji wyłączenia, która wprowadza w błąd mniej zaznajomionych użytkowników internetu. Wyobraź sobie, że inne banki będą
@Tino: to samo jest w IKO od PKO BP. Co wchodzę przelać pieniądze albo sprawdzić saldo kont to muszę klikać ofertę kredytów, lokat, gówien, itp. itd. Mimo, iż zaznaczam, że nie chcę to za każdym razem inne gówno się ładuje. Trochę słabo jak na bank, który #!$%@? mnie prawie 100 zł miesięcznie za dwa rachunki firmowe i nalicza prowizję od otrzymanych DPW 50 zł za każdą transakcję. Trochę #!$%@? słabo.
@ZespolmBanku: A co mają zgody do tego? Jak wycofam zgody, to znikną te reklamy i nie będziecie mnie namawiać na przelewy do wośpu? Tak się składa, że zgody marketingowe mam od początku wycofane, a reklamy jak były tak są.

@nadmuchane_jaja: Już mniejszy problem, gdy są to oferty samego banku - w mBanku też to jest, wyskakują pop-up'y, wiadomości ze spamem, a tu poszli jeszcze dalej i namawiają do zrobienia przelewu
Tino - @ZespolmBanku: A co mają zgody do tego? Jak wycofam zgody, to znikną te reklam...

źródło: comment_rGj6LwHGlSBKi1Eq29BEhGOqiseDtLOC.jpg

Pobierz