Wpis z mikrobloga

Czemu na rynku nie ma fajnych kompaktowych i flagowych urzadzen z ekranem do 5cali opartych na andku... wszystko musi byc powyzej 6 (°° Przecież taki smartphone na miare wydajnosciowa obecnych urzadzen w rozmiarze iphone-a 4'ki
tylle ze z bezramkowym wyswietlaczem to by bylo zbawienie dla osób mające małe łapki albo nie lubujące sie w telefonach które można złamac w kieszeni kucajac przez ich wielkosc. Mam nadzieje ze którys producent wyda wreszcie smartphone z flagowymi parametrami któremu nie bedzie nic brakowało i bede mogl wreszcie kupic sobie nowe urzadzenie bo poki co lipa jedynie google pixel wpasowuje sie w moje preferencje z tym ze brak slotu sd go dyskwalifikuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#telefony #android #smartfony #smartfon #huawei #samsung #technologia #lg #gsm #chinskiecuda #bojowkaandroid #honor #htc #xiaomi #motorola #nokia #htc #oppo #sony #gorzkiezale
Pobierz s.....y - Czemu na rynku nie ma fajnych kompaktowych i flagowych urzadzen z ekranem d...
źródło: comment_0mNjcWt1quQ6rYyl1aVVEZuJFXR57BYB.jpg
  • 54
Mam nadzieje ze którys producent wyda wreszcie smartphone z flagowymi parametrami któremu nie bedzie nic brakowało i bede mogl wreszcie kupic sobie nowe urzadzenie


ale nie kupi S10e bo:

Ale bateria wybitnie kuleje w tym modelu... rozpatrywalem zakup jo ale sorry. Nie płacę 2,4k żeby mieć urządzenie które ledwo wytrzymuje dzień użytkowania


@s-k-fantasyfactory: Samo to już dużo tłumaczy. Do tego odprowadzanie ciepła, niby można użyć komór parowych, heat pipów, tylko to
@s-k-fantasyfactory spuchły te telefony tak samo jak nowe samochody. Telefon się już przestaje mieścić w kieszeni a auto na parkingu. Kupują te wielkie suviszcza do miast które nijak nie zmieszczą się w miejscu mającym 2,20 szerokości (jak auto ma 2 metry to nie zostaje już prawie nic na drzwi i wyjście z niego) . Podobnie jak kupują te tablofony z ekranem 6,3'' które nie mieszczą się w żadne zwykle spodnie.

Pytanie tylko