Wpis z mikrobloga

Czemu na rynku nie ma fajnych kompaktowych i flagowych urzadzen z ekranem do 5cali opartych na andku... wszystko musi byc powyzej 6 (°° Przecież taki smartphone na miare wydajnosciowa obecnych urzadzen w rozmiarze iphone-a 4'ki
tylle ze z bezramkowym wyswietlaczem to by bylo zbawienie dla osób mające małe łapki albo nie lubujące sie w telefonach które można złamac w kieszeni kucajac przez ich wielkosc. Mam nadzieje ze którys producent wyda wreszcie smartphone z flagowymi parametrami któremu nie bedzie nic brakowało i bede mogl wreszcie kupic sobie nowe urzadzenie bo poki co lipa jedynie google pixel wpasowuje sie w moje preferencje z tym ze brak slotu sd go dyskwalifikuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#telefony #android #smartfony #smartfon #huawei #samsung #technologia #lg #gsm #chinskiecuda #bojowkaandroid #honor #htc #xiaomi #motorola #nokia #htc #oppo #sony #gorzkiezale
s.....y - Czemu na rynku nie ma fajnych kompaktowych i flagowych urzadzen z ekranem d...

źródło: comment_0mNjcWt1quQ6rYyl1aVVEZuJFXR57BYB.jpg

Pobierz
  • 54
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@s-k-fantasyfactory: No, ostatnio kupowałem telefon. Miałem Redmi 4X, który miał 5" ekran. Chciałem kupić coś minimalnie mocniejszego ze zbliżonym ekranem, bo jedyną rzeczą, która mi przeszkadzała była mała ilość pamięci.
I dupa. Nie ma takich telefonów. Albo duży, albo z gównianą specyfikacją. Koniec końców, kupiłem Redmi Note 7 z ekranem 6,3". Jak ktoś mnie pyta, jak się sprawuje, to zawsze mówię, że spoko, ale zbyt duży.
@s-k-fantasyfactory: Wracając do samych smartfonów… Słyszałem/Czytałem plotki o powrocie serii Compact w Sony i SE u Apple'a, ale jak "w praktyce" będzie taki model wyglądał (rozmiarowo) i się sprawował (software'owo) - ciężko powiedzieć. W przypadku Sony podejrzewam, że niestety będzie dłuuugi ekran. iOS - nie dla mnie. :)
Ja, również preferując niewielkie smartfony, aktualnie (od lekko ponad tygodnia) używam XZ1 Compact na LineageOS 16.0 i muszę przyznać, że działa szybko i