Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #forzahorizon4 ten uczuć kiedy z gry o wyścigach zrobiłeś sobie symulator mirka handlarza xD więcej zarabiam kasy na szukaniu okazji na aukcjach i sprzedawaniu drożej niż na samych wyścigach xD średnio zarabiam od 40k+ do 400k na samochodzie zależnie co mi się trafi.

Biorę sobie takie samochody na przejażdżkę, pocykam jakieś fotki i wrzucam je na aukcje, oto mój najnowszy nabytek :)

Mercedes 300 SL Coupe z 1954 roku, podzespoły oryginalne, udało mi się wyrwać go za 400k, wystawię go za 600k i będę miał około 180k profitu po odliczeniu podatku z aukcji :)
ugabugadojaskini - #pcmasterrace #forzahorizon4 ten uczuć kiedy z gry o wyścigach zro...

źródło: comment_oK0gPVT4mfkNubBSNt3iLkdtu8JRa7sX.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Ron1n: chciałbym zarobić w końcu na te super samochody za kilka milionów a także pobawić się w odpicowanie moich ulubieńców co jednak troszkę kosztuje :) no i chce też mieć ten domek który umożliwia fast travel wszędzie :)

Moim zdecydowanym oczkiem w głowie jest stara poczciwa pani od datsuna. Mam obecnie 36 poziom a całkowity przemiał gotówki już mi osiąga 6 milionów (jednak w portfelu poniżej miliona bo mam kilka samochodów
ugabugadojaskini - @Ron1n: chciałbym zarobić w końcu na te super samochody za kilka m...

źródło: comment_VbC0p8u9UOKK7Xk9fTWKBSWtVl7oJ00O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ugabugadojaskini: mam wszystkie wozy, wszystkie setup na maxa, dużo podwójnych..ani razu nie bawilem się w handel. Kasa wpada jak szalona ;) 25lvl tier 2. kasa wpada mi tylko z wyścigów na fury, które świeżo się pojawiły. np diablo gtr i mam jej od wuja + firmy;)
  • Odpowiedz
@ugabugadojaskini: Jesli chcesz szybko zarobic to snajp auta PO i sprzedawaj za 20+ milionow kazde, zawsze sa chetni. Nie wiem po ile teraz chodzi kazde z nich, ale kiedys dawalo rade opychac takie Camaro PO za 80 baniek.
  • Odpowiedz
@xJakuzo: co prawda to prawda, dość łatwo wtopić kasę na auta które jednego dnia schodzą szybciej niż stanik węgiel a następnego dnia ani rusz je sprzedać z zyskiem, z tego co widzę to drogie klasyki prawie zawsze dają na sobie zarobić, ludzie lubią je kolekcjonować a ja lubie je sprzedawać.
  • Odpowiedz